reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Dziewczyny super zakupy...,
Majeczka - widzę , że wózek jednak wg "starych" ustalen hihihii...:-)
Sanya- u mnie od wczoraj łóżeczko ubrane , przykryte kocykiem czeka na lokatora:tak:
Celka - ale zaszlałas...piekne zakupy , no i "mój" leżaczek też jest...
Anaklim -zgadzam się z Sanya - przestań być miła..., ale ważne że mała będzie miała w czym spać:-)
 
reklama
Celka super zakupy, fotel mi sie bardzo podoba:tak:. W dlugich wlosach taka dziewuszka jestes wydaje mi sie ze ladniej.

Anaklim nie ma co sie patyczkowac, cos sobie tam wymyslili i troche chca Cie wyrolowac. Lea bedzie miala gdzie spac wiec zero stresu. A spanie w wozku tez nie takie zle jest. Dzieci lubia ciasne i male miejsca. Ja czesto na poczatku kladlam mala do wozka na noc i jedzilam z nia po calym mieszkaniu, wygodne bo mialam mloda pod reka.

Majeczka pekny wozeczek. Maurys ma suprer bryczke.:tak:

Klajo to dolaczylas juz do przygotowanych:tak:
 
celka - zakupy rewelacja .. bardzo mi się podoba ten zestaw do pielęgnacji .. no i fotel rewelacja ..a co do włosów to mi się bardzo podobają krótkie włosy , ja jakoś nigdy nie miałam odwagi żeby mieć krótkie ale zawsze mi sie podobały takie fryzurki , no i roboty z tym mało ..

Anaklim - dobrze że masz coś w zastępstwie ..

Majeczka - super bryczka dla małego ...
 
Kicia -do przygotowanych ale u mie w domku, bo ustalilismy z M. że on będzie jeździł do porodu , a jakby mnie chwyciło w nocy to jakos nie wyobrażam się z tymi wszystkim tobołami doi samochodu znosić i jeszcze psa do rodziców zawieź... tylko dlatego :-)
 
Majeczka superowy ten wózior aż zaczynam swojego troche żałować :-p
Celka świetne zakupy mam taką samą wanienke, zestaw Summer i dresik niebieski z dunnesa:tak: cóż mamy taki sam dobry gust hihi;-)
 
Celka świetne zakupy mam taką samą wanienke, zestaw Summer i dresik niebieski z dunnesa:tak: cóż mamy taki sam dobry gust hihi;-)
Tak masz racje, mamy podobny dobry gust:laugh2:

Dziewczyny fajnie, że podobają się wam moje zakupki. :rofl2:

aniam141 pisze:
a co do włosów to mi się bardzo podobają krótkie włosy , ja jakoś nigdy nie miałam odwagi żeby mieć krótkie ale zawsze mi sie podobały takie fryzurki , no i roboty z tym mało ..
to masz racje, naprawde mało z nimi roboty, byle jaki żel i fryzurka gotowa:rofl2:, no i przy dziecku nie będą mi przeszkadzać,
kuna musze to przemyslec,:tak: i działać bo czasu coraz mniej:happy:
 
Celka sliczne rzeczy, ja mam ten sam lezaczek
Kombinezony mam tez 3, ale to jeszcze po malej,56 i 62 kupowalam, a potem dostalam jeszcze jeden. Mysle ze sie przyda pomimo spiworka do wozka. Moja mala spala codziennie na dworze, nawet po 2 godz wiec na pewno przegrzana nie byla. Zreszta wszyscy w Pl twierdza, ze stosuje zimny wychow i zawsze marudza, czy jej aby nie za zimno.
Anaklim ja kupilam kolyske, taka jak na allegro ze stanow i chociaz przy malej myslalam, ze sie nie przyda i to zbedny wydatek, to teraz mysle ze jakies 5-6 miesiecy bedzie w niej spac, az zacznie siadac
 
reklama
Ja tez kupilam juz spiworek zimowy ( na 68 czyli 3-6 m-cy) i mam kilka takich grubszych misiowatych. Spiworki do wzoka fotelika tez mam. :tak: I naprawde nie naleze do tych przegrzeqwajacych dzieci ale cenie sobie wygode swoja i dziecka - owijanie dziecka w spadajace kocyki to nioe dla mnie.
 
Do góry