reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Karina- aż zazdroszczę, że już masz wózek.

Ja czekam już czwarty tydzień:wściekła/y:, miał być wczoraj i nie wiadomo czy w tym tygodniu będzie. Kurcze, z Częstochowy do Bytomia chyba przez Chiny idzie:angry:.

Kkasiulka- za Twoim przykładem mogłam we Wrocławiu kupić i byłoby po kłopocie. Zwlaszcza, ze mam tam rodzinę. Ech, człowiek całe życie sie uczy.
 
reklama
No z tymi wozkami to jest afera czasem. Ciesze sie ze nasz doszedl bez problemu - sprawdzilam ze ma wszystkie dodatki - parasolke, adaptery, kosz, torbe, spiworek, drugie siedzisko, 2 folie przeciwdeszczowe, moskitiere, kocyk.... i teraz tak mysle ze nie sprawdzilam czy sa 2 budki.:baffled: Ale chyba juz nie bede otwierac tych pudel. Chyba o tym by nie zapomnieli.

Kurcze nie wiem czemu z tymi Roanami taki problem jest - szkoda ze nie mam juz kontaktu z wlascicielem bo bym go spytala - to w koncu moj klient:tak:

Kkasiulka - to Ty az z Wroclawia swoj sprowadzalas :szok: dziwne to....
 
Roan to świetny wózek, ale problem z kupnem. Nie wiem dlaczego tak ciężko go dostać. Pytałam wręcz u producenta gdzie można go dostać (bo nie mają sklepu firmowego), to podali mi adres sklepu z czestochowie - gdzie sklep wózek zamawia i trzeba czekam na realizację zamówienia 5tygodni oraz polecili sklep we Wrocławiu. Ponieważ i tak sie wybierałam do wro na zakupy to postanowiłam tam pojechać i zobaczyć wózio na żywo. Spodobał mi się całkiem inny kolor niż oglądałam w internecie i na moje szczęście wózek był dostępny od ręki. Sprzedawca sam zaproponował, że jeśli zapłacę u niego całą kwotę, od razu (taką samą jak podaja na allegro i jaka była w tym sklepie w czewie) to on za darmo wyśle mi wózio kurierem do domu. Skorzystałam - kupiłam go w poniedziałek, a w środe ok 12 wózek już miałąm w domu - zajechał wcześniej niż ja, bo ja dotarłam (po zakupowym szaleństwie;-)) dopiero wieczorkiem....
Tak to było z wózkiem

A co do chust.....niby sa teraz bardzo popularne i wydaje się niegłupim pomysłem, to ja nie będę kupować.... Drogie, a gdzie ja to będę nosić....
 
Ja ROANA zamówiłam w sklepie w Zabrzu. Też pojechałam tam specjalnie, żeby zobaczyć go na żywo. No i bardzo mi się spodobał. Tylko nie mieli odpowiadającego mi koloru: dostępny był zielony. No więc zamówiłam i czekam...
 
Kama - na pewno złożyli zamówienie do fabryki, a minimum to 4 tygodnie czekania. A w obu sklepach mi powiedzieli, że wszystkim klientom mówią, że 5.
Powiem Ci, że gdyby w tym sklepie we wro, nie było takiego wózka jak chciałam to zamówiłabym na allegro - taka sama cena plus dostawa do domu i mam w ciągu kilku dni, a nie tygodni.....

A dziś M. przywiózł łóżeczko - jak je złozy, to wstawię fotki :tak::-)
 
reklama
Do góry