reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Karina - no właśnie...no ładna jest, też na nią patrzyłam, ale kuuurcze... wszystkie cholery mają tylko 3 punktowe pasy bezpieczeństwa....:dry: A ja chcę 5 punktowe, bo dziecko z takiego może łatwo siupnąć, że tak powiem....:zawstydzona/y: Ale mi sie zachciało.....:confused:
A co do koszul - ja mam 3 - jedna do porodu, taka krótka, no nie aż tak bardzo, ale kolejne dwie są do kolan jak nic i są rozpinane do pasa prawie - to na pobyt w szpitalu...
 
reklama
Karina-świetny leżaczek, ten kolor też mi się podoba:tak:wogóle jaja z ich ceną bo na stronie Fishera 93$ a po sklepach horrendalnych kwot żądają...
Kupiłam koszulę doborą do porodu, jak i karmienia jeżeli zdecyduję się rodzić w czymś innym hehe zwykła prosta, do połowy uda, na ramiączkach, niebieska, w La Senza 29 zł po przecenie bo ostatnia:tak:

Zaraz muszę poczłapać do sklepów i aptek po rzeczy których nie kupiłam do tej pory, a tu się zbiera na burzę:no:
 
Halo ja po zakupach...
dzisiaj poszło, jedna koszula (bo okazało się że w domu mam jedną rozpinaną do pasa, więc ją wykorzystam), lactacyt dla mnie (płyn ginekoligiczny), tantum rosa + bepanthen - maść... a i prześliczne skarpetki dla małej:-):-):-)

Karina -super leżaczek ...
 
Kkasiulka - no tak maja tylko 3 punktowe pasy. Zreszta wszystkie lezaczki dobrych firm tj. Baby Einstein, Chicco, Concord, Primi Sogni, Fisher Price maja tylko 3 -punktowe pasy wiec mysle ze to w zupelnosci wystarczy. Gabrysi tez wystarczaly.

Szczerze mowiac to ja 5 punktowe pasy mialam w krzeselku do karmienia i wozku nigdy w nie Gabrysi nie zapinalam.:no:

Oj, chyba bedzie Ci ciezko znalezc lezaczek z 5-punktowymi pasami. Z tego co widze to te wieksze hustawki juz sa wyposazane w 5-punktowe pasy ale lezaczki raczej nie.
 
To juz karuzelke tez domowilam :-)

Teraz tylko czekam na paczuszki:-)

Sanya - ciekawe ile potrwa przesylka lotnicza. Mam nadzieje ze do porodu sie wyrobia. :happy:
 
karina- super zakup!!! gdybym nie miała już bujaczka, na pewno zakupiłabym coś takiego:tak::tak: a jaką karuzelę zamówiłaś???

sanya- udanych zakupów:tak:

ja w dalszym ciągu nie mam ani koszul, ani szlafroka... ale jutro chyba jeszcze raz skocze do arkadii:-)
 
reklama
Aniam - bardzo przyjemne te rybki :-) Nigdy nie mialam okazji ogladac takich efektow. Musi to byc bardzo przyjemne i klimatyczne.
Maz dobrze zrobil z ta przerobka bo ponoc te karuzele z projektorami zra strasznie baterie.
 
Do góry