reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Piekne zakupki dziewczyny.

Gratuluje wozw i trzymam kciuki za dostawy:tak:.

Dla Polki chcialam kupic roana i nawet nie myslalam ze z nimi taki problem.

Na chuste sie czaje i kupie raczej kolkwa na poczatek. Wiazana jakos mnie przeraza. Jak pomysle o tych 4 m szmaty to sie poce. Ale kupie szyta bo tansza albo oppamama albo kangoogo. Na forum gazety jest takie chustomaniakowe forum kawalek szmaty i chusty. Dziewczyny robia szkolenia i pokazy. W Warszawie bez problemu pewnie bedzie mozna sobie zobaczyc takie rzeczy.
 
reklama
dziewczyny- piękne ciuszki:tak:

a nam sie dziś udało na wyprzedaży w reserved pokupować fajniutkie rajstopki (po 3 zł za sztukę) i skarpeteczki (po 2 zł za parę):szok: uwielbiam wyprzedaże:-D
 
No a po dzisiejszym oglądaniu ja ruszę w weekend na łowy bo tych kombinezonów i ciuszków w mothercare nie mogę przegapić :tak:

Aaa i jutro odbieram torbę do Mutsiaka, jednak zamówili i jutro przyjeżdża:happy:

Karina- super że masz już wózek:tak: od razu inne uczucie co?:-)
 
a ja zadzwoniłam do innego szpitala w szczecinie i zapytałam co muszę zabrać dla małej i siebie to oddziałowa z połogu powiedziała że dla dzidzi TYLKO chusteczki do pupy a dla mnie dokumenty, kosmetyki, kapcie i ręcznik.
teraz to ja mogę zacząć się na spokojnie pakować:-)
 
Sanya - pewnie, ze wielka radocha z wozka - tym bardziej, ze ja kocham autka i wszelkie pojazdy a wozio to tez pojazd i to dla naszej najmniejszej kruszynki :laugh2:

Ja dzis zamowilam tez lezaczek-hustawke - ta ktora wczesniej wybralam - ciekawe kiedy dojdzie bo wybralam droge morska:confused:
 
reklama
Kkasiulka - ja wybralam ten: 4kolory FISHER PRICE HUŚTAWKA LEŻACZEK 3w1 od SS (413909183) - Aukcje internetowe Allegro Mysle ze to bardzo przyszlosciowy zakup.
I ten sprzedawca ma najtaniej bo u innych cena siega powyzej 300.:szok:
Szkoda ze on nie ma w sprzedazy karuzelek bo tylko to mi jeszcze zostalo do kupienia.

Agata - w koncu bedziesz mogla poszalec.

Sanya - a jaka kupilas ta koszule? Bo ja mam tylko 2 - moze tez bym sobie taka sprawdzona kupila.
 
Ostatnia edycja:
Do góry