reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Ja dziś byłam w arkadi , kupiłam rampersa z tygrysem z kubusia ( Sanya chyba takiego jak Ty masz ) jakis się jeden ostał na przecenie .. dwa komplety spodnie i bluzeczki .. wszystko w mothercare .. ale tanioszka była .. no i potem oczywiście zawitałam w ciuchlandzie , nabyłam spiochy z HM które jeszcze niedawno widziałam w sklepie ... i bodziaka z długim rękawem .. a miałam nic nie kupowac z ubranek ..
No i dziś przybyła karuzela która zamówiłam z allegro ale miałam zabawe .. chyba jak narazie to nabyłam ją dla siebie .. a mój mądry mężuś już ją przerobił żeby na prąd chodziła a nie na baterie .. może to i lepiej co będe po baterie biegac ..
 
reklama
Leci mój wózek, łóżeczko i materacyk! Już myślałam, że moje dziecko będzie spało na podłodze!
Kurde, dobry kontakt ze sklepem, ale tyle przeciwności po drodze, że zaczęłam się denerwować. W rezultacie i tak fotelik muszę dokupić sobie na miejscu, ale machnęłam ręką, trudno.
Powinnam dostać przesyłkę koło czwartku przyszłego tygodnia.
 
Anaklim - super.... wy macie wszytskie dać mi znac jak się wózki JANE sprawują, bo moja spacerówka koło grudnia będzie kupowana ;-):tak::-)

A ja dzisiaj zakupilam dla Hani z Bubchena oliwkę po kąpieli , i mydełko do mycia..., a i kremik na twarz...do siebie stanik do karmienia....+ 3 prześcieradełko do łóżeczka., wkładki laktacyjne

Kasiulka- ja ja dobtrze Cię rozumiem, tylko że do mojej komody to się już nic nie zmieści... ha ha ha

dziewczyny a czy któraś z Was kupuje chustę do noszenia? bo ja jestem za tylko zastanawiam się nad wyborem chusty? Myślałam o Hamalu z bebelu??????/
 
Ja z chustami mam takie doświadczenie, że osoby które polecają chusty i używają to tylko te tkane ze skosu co mają 4,7 m dlugości (Didymos itp, też takie co Sreberko napisała). Wszystkie inne się nie sprawdziły w sensie że dzieci nie lubiły. A te skosowe to już jak wózek kosztują, więc ja wolę chyba wózek niż na plecach targać. No może wypróbuję od kogoś znajomego i się jeszcze przekonam. :happy:
 
Mamy juz nasz wozio! :-):-):-) Jest piekny choc go nie skladalam jeszcze. Zrobie to juz w W-wie.

Co do chust to ja tez juz nie wiem - myslalam o tej Premaxx albo Lulu Bebelulu ale moja siostra teraz ma ta dluga plachte i powoli sie przekonuje do tych szmatek.:tak: Ale na razie wstrzymam sie z tym zakupem, wyprubuje ta siostry i jak cos to tez ja zakupie. Chyba z tymi chustami juz tak jest ze trzeba je wyprobowac bo nie kazdemu ( nam i dzieciakom)to pasuje.
 
reklama
Karina - super ze wóżek już jest....:-):tak:

ja chce chustę, bo nie zawsze jak bede musial isc z psiakiem na spacer, to bede taszczyc wozek...a pytam bo z brzuszkiem niekoniecznie dobrze sie je mierzy:tak:
Koleżanka ma chustę i jest bardzo zadowolona :-), ale ciekawa innych opini bo mały wydatek to nie jest....
 
Do góry