reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

co do nosidelka to my z martyna mielismy cos takiego Red Castle NOSIDŁO_ NOSIDEŁKO 5 POZYCJI __KURIER (397282489) - Aukcje internetowe Allegro
nam sie sprawdzilo ... ale dopiero od 3 miesiaca wczesniej mala nie chciala w tym siedziec ... potem juz non-stop w sumie wiecej w tym ja nosilam niz w wozku wozilam (w wozku lezec nie chciala ;-)) ... tylko ze martyne urodzilam wiosna wiec czas nosidelka przypadl na lato gdy malucha nie trzeba ubierac w kombinezowy itp ... czy teraz sie sprawdzi ?? hmm :eek:
 
reklama
kup jej może zestaw z ikea mamut , krzesełko i stolik , to może da małej Oli posiedzieć w leżaczku , mojej przyjaciółki dziewczynki strasznie to lubią i wszystko tam robią , odkąd jest ten stolik to jedzą same ..a nie z innymi, no i bawią się tam..

aniam- mamy już takie mebelki:tak: julcia również bardzo chętnie zasiada sobie na swoim krzesełku i przy swoim stoliczku do jedzenia, lepienia modeliny, czy rysowania:tak:
a z tym bujaczkiem- hehe myślę, że nie będzie zazdrosna o olę:-D


Maria nie lubiła być noszona :tak::tak:

tak jak moja julka... z resztą do tej pory nie lubi:-p
ale chusta leży w szafce, może oli bardziej sie spodoba:)
 
Witam!
Wiecie może jaka firma lub sklep internetowy oferuje ubranka dla bobasów w żywych kolorach. Mam już dość tych rozmytych pasteli!!!
Znalazłam sklep "Smoczek" ale maja mały wybór.
Jeśli coś wiecie napiszcie. Z góry dziekuję! :-)
 
co do nosidelka to my z martyna mielismy cos takiego Red Castle NOSIDŁO_ NOSIDEŁKO 5 POZYCJI __KURIER (397282489) - Aukcje internetowe Allegro
nam sie sprawdzilo ... ale dopiero od 3 miesiaca wczesniej mala nie chciala w tym siedziec ... potem juz non-stop w sumie wiecej w tym ja nosilam niz w wozku wozilam (w wozku lezec nie chciala ;-)) ... tylko ze martyne urodzilam wiosna wiec czas nosidelka przypadl na lato gdy malucha nie trzeba ubierac w kombinezowy itp ... czy teraz sie sprawdzi ?? hmm :eek:
No ja właśnie o tym nosidle myślałam :tak::tak:, jak mała będzie bardziej stabilna to będzie zima ale ja nie chcę jej zabierać w tym na spacery tylko tak w centrum handlowym.
Maria była bardzo długo taka giętka ale nie miała słabego napięcia mięśniowego, nie włożyłabym jej do nosidła po urodzeniu.
 
kochane ja o środkach piorących dla niemowląt
dziś kupiłam płyn do prania "Dzidziuś" i bardzo żałuję ponieważ zapach ma dosłownie śmierdzący, w pralce bardzo się pieni i ciężko go wypłukać( płukałam 3x)
jedyny + to że dopiera plamy.
kochane zastanówcie się 2x zanim go kupicie, bo ja już po niego nie sięgnę........
 
Agata - pewnie nosić można tylko trzeba wiedziec jak , a to pewnie już nie taka prosta sprawa ..

Ewa - no tak to dość popularna rzecz , ale bardzo fajna .. i te krzesełka super że ciężko je wywalić .. a co do chusty , to skoro masz w szafie to może jak się mały urodzi to dasz mi na test na jeden dzień ??.. bo jak się nie przekonam do tego to przynajmniej nie wydam 200zł :))..

Matylda - chyba to naprawde badziewie , bo aż złość przemawia z Twojego posta hi hi
 
aniam słoneczko masz rację nerwy mnie szarpnęły jak wyjęłam pieluszki tetrowe z bębna pralki.
szkoda że LOVELI nie sprzedają w saszetkach tak jak VANISHA:-)
 
Ewa - no tak to dość popularna rzecz , ale bardzo fajna .. i te krzesełka super że ciężko je wywalić .. a co do chusty , to skoro masz w szafie to może jak się mały urodzi to dasz mi na test na jeden dzień ??.. bo jak się nie przekonam do tego to przynajmniej nie wydam 200zł :))..

a no pewnie!!! nawet na dłużej:tak: bo jeden dzień to wg mnie za mało:tak:

matylda- ja kiedyś spróbowałam płatków mydlanych dzidziusia i też byłam niezadowolona:no:
dla mnie najlepsza lovela:tak:

byłam oglądnąć wózki na al. solidarności (dziewczyny z warszawy wiedzą gdzie, prawda:-)) i mam jeszcze większy mętlik w głowie:no:
x-lander- fajny, ale duży po złożeniu...
implast boder- hmmm podobnie...
quiny- nie przekonuje mnie to kubełkowe siedzisko spacerówki...

kobietka w sklepie po wysłuchaniu moich "wymagań":-p doradził mi wózek abc design, taki Wózek Astro ABC Design + chusteczki i GLS gratis! (398644226) - Aukcje internetowe Allegro ale niestety na sklepie go nie mieli wiec obejrzeć nie mogłam... słyszałyście może cos o tych wózkach??
 
reklama
A propos ubranek w żywych kolorach to 5-10-15, tylko jakościowo są baaardzo różne (mam kilka i trafiłam i na fajne i na badziewne) Generalnie trzeba wybierać jak najmniej zapięć na napy (szybko przestają działać, wyrabiają się) czyli jakieś takie bluzeczki, dresiki są ok. HM też ma takie żywsze.
 
Do góry