reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
abigail mata, leżaczek i karuzela bardzo fajne, ale jak patrzyłam na ten glutociąg to mnie cofało chyba wolę najzwyklejszą gruszkę do noska...........
 
abigail mata, leżaczek i karuzela bardzo fajne, ale jak patrzyłam na ten glutociąg to mnie cofało chyba wolę najzwyklejszą gruszkę do noska...........

.:-D No ale wiesz ,tam jest siatka ,dzieki której te glutki nie leca do buzi:-p:-D ale ja też jestem za zwykłą gruszką;-).


.abigail widzę że bardzo lubisz firmę fisher price;-).
 

abigail, my taki mieliśmy dla julci i bardzo nam się sprawdził:tak: uważam, ze jest zdecydowanie lepszy od tradycyjnej gruszki:)


Wiecie co rozchorować się można jak się ogląda te wszystkie duperelki dla dzieci.
Czy to nie jest fajne same powiedzcie:
Fisher Price Karuzela Rainforest (398588475) - Aukcje internetowe Allegro
FISHER PRICE - Mata edukacyjna RAINFOREST (396674000) - Aukcje internetowe Allegro
Fisher Price - Uspokajający leżaczek z zabawkami (398587923) - Aukcje internetowe Allegro

chyba najbardziej mi leżaczek przypadł do gustu.

uwielbiam zabawki z fishera:-) także u mnie każda z tych rzeczy jest na tak:):)
a bujaczek mam bardzo podobny (oczywiście z fishera) i jest super:tak::tak:
 
reklama
matylda - ale się uśmiałam z Twojego posta , aż się J spytał czemu rechocze do kompa ... hi hi ..

Abigail - ja z tego zestawu napewno kupie tą karuzele , bardzo mi sie podoba , z matą chyba poczekam aż mały podrośnie :)).. a leżaczek mam taki do 9 kilo .. też z fischera.

Ewa - no bo jak tu nie lubic rzeczy z tej firmy jak sa takie fajne ..
 
Do góry