reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

HA! Uparłam się szperałam, no i wyszperałam... Znalazłam na mojej wsi dystrybutora, który ściągnie mi mój Jane Slalom Pro w angielskiej cenie, mało tego bez dodatkowych kosztów za przesyłkę!!!! Jak zobaczyłam w necie adres to się załamałam: Main Street... Bez numeru, ku**a, gdyby nie Hubert, który wiedział gdzie to jest to bym się chyba pocięła.... Bo oczywiście dystrybutorem tych wózków jest sklep rowerowy.....
 
reklama
Anaklim - ładne macie mydło i powidło w jednym i do tego pod nie wiadomym adresem .. wózki z rowerami .. no w sumie i to i to na kołach .. ale liczy sie efekt , gratulacje
 
Isunia, b dziekuje za propozycje, to b mile, ale dziele samocho z M i poiwedzial, ze wolalaby nie jeżdzic z ta naklejką zwłaszcza, ze w najbliższym czasie jedzie na jakas konferencje tym autem. ;-)
 
Anaklim - nie ma to jak wytrwałość Kobiet..., ważne że wózke się znalazł... bez dodatkowych kosztów...
Isunia - a ja mogę pomyślęc nad tą naklejką ...???????????:-) od Was?
 
jak tak czytam o tych waszych zakupach, to stwierdzam, ze ze mna jest coś nie tak :no: bo nie dosyć, ze jeszcze nic a nic nie kupiłam, to nawet mnie nie ciągnie, ale myślę, ze jak dzis poznam płec, to moze w końcu i mnie weźmie
 
raczej nie ponieważ będę miała ciepły śpiworek a na to narzucę gruby kocyk i jeszcze pokrowiec.
całość będzie wystarczająco ciepła
 
anaklim mysle ze to przez te hamulce tarczowe sklep rowerowy sie w to bawi :-D:-D:-D a z adresami niezly pasztet ... u nas tylko przystanki i autobusy tak wygladaja, nazwy ulic pisza na szczescie :tak:choc inaczej niz w polsce ale mozna sie polapac ...

klajo no problemos :tak::tak:daj znac jak sie zdecydujesz :tak:
 
reklama
Abigail, moim zdaniem lepiej sie zima sprawdza spiworek, a jesienia grubszy koc, takie jest moje doswiadczenie:-)
 
Do góry