reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Ida Matylda bardzo dziękuję za informację, i zabieram się do szukania śpiworka :-)
Cudownie że można na Was liczyć.
Dzięki.
 
reklama
Hej,
Anaklim ja tez w sobote wybralam wozek z Mothercare:

My3 3-wheeler travel system - Black : mothercare

Wszyscy w kolo mi mowia, ze jeszcze za wczesnie na ciuszki, ale nie moglam sie powstrzymac i kupilam 2 pajacyki, czapeczke i spodenki do ktorych tesciowa zrobi mi na drutach sweterek.
Jak na razie wszystko bedzie biale lub kremowe, bo postanowilismy poczekac i miec niespodzianke jesli chodzi o plec.
 
reklama
Majeczka, Matylda - Maja z twoich zdjęć rewelka te śpiochy z tygrysem , są boskie a u Matyldy też te portasy jeans .. ale wszystko rewelacja

Maja - nie tylko Ty znosisz " łupy " do domu , ja już mam tego cała szufladę - efekt buszowania w ciucholandach .. a teraz czekam na sotawę od kuzynki po jej synku .. dlatego nowych narazie nie kupuje , może jakieś kilka sztuk tylko..

Magda - podziwiam za cierpliwość , bo ja słysząc pytanie czy chce pani znać płeć poprostu nie byłabym w stanie powiedzieć " nie " także ogromny podziw dla Ciebie .. a wózio bardzo fajny..

Ja jak ostatnio byłam w świecie dziecka to Jarkowi spodobał się wózek firmy Hauck z kolekcji I'cco .. jest fajny bo jedną ręką można go złozyć , zdjąć gondole , założyc spacerówkę .. bardzo funkcjonalny .. cen też jest bardzo przystępna .. nie mam go niestety jak wam pokazać bo nie ma go na stronach internetowych .. jest sporo wózków tej firmy ale nie akurat ten .. ale może jeszcze się pojawi ..
 
Do góry