reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

reklama
a to obiecane zdjęcie kurtki kupionej na ebay-u żadna rewelacje czerwona ale ciepła i za tyłek sięga co najważniejsze dla mnie bo me dziecię ciągle coś podnosi z ziemi albo grzebie jak kura wiec zeby w plecki było cieplutko to taka kurtka jest:-) a i kupiłam jej 3 pary dżinsów za smieszna cene bo około 4 zł:-)i oczywiscie mój m skomentował ze spodnie sa taie same,wiec po co jej trzy pary???
wks09z.jpg


2upwlyc.jpg

2hfjayg.jpg

wv5pps.jpg
 
Jasiek ma chyba jedna pare różowych, upolowałam w skrzyni ze szmatami w ciuchlandzie, kosztowały jakis drobiazg, wiec wzięłam, bo skarpety też uwielbiamy zdejmowac.

Mam teraz 4 pary rajstopek z absem, powinnam miec 5, nie wiem co sie stało z jedną, muszę katy przeszuka, bo opis ostatnio nie pożarł swojego kocyka, więc mam złe przeczucia.

No i dzis kupiliśmy szafki dla chłopaków na allegro. W sobote odbierzemy. Szuflady trzeba będzie wzmocnic i pewnie coś jeszcze, ale szafę, bieliźniarke, waska szaflę z szufladami i malutka przyłózkowa mamy w cenie jednego mebla z tej serii (drozszego, ale jednak jednego :-p). Kupie jeszcze szafę narożna i już sie nie martwie jak sobie dam radę z rzeczami chłopaków :-D.
 
A ja polecam odwiedzic Factory w Ursusie sklep Cocordillo (czy jak to sie pisze) sa poprzeceniane kombinezony ja zapłaciłm 81 zł.
No i jeszcze w biedronce kupiłam zielona kurtke za 20 zł - fajna :)
 
Zaniu - sliczne spodenki :-) A trzy pary sie przydadza bo przynajmniej nie bedziesz musiala codziennie prac...
Kurtka tez bardzo fajna.
Jak ja moja za zlotowke sfotografuje to Wam pokaze :-) Naprawde szczelsiwa jestem jak pieron bo jestw idealnym stanie :-) No - razem z wysylka to prawie 10zl wyszlo, ale i tak sie oplacalo jak najbardziej :-)
 
Żaniu ale śliczne spodenki. Zawsze jak widzę taki dżinsiki w sklepie, to mi żal, że nie mam córeczki :-( A ty to teraz masz fajnie, kupujesz Majeczce chłopięce zabawki, to będą potem dla braciszka :-)
My w rajstopkach w tym roku jeszcze nie chodziliśmy (choć nieźle musialam się nasłuchać od babci), ale na wszelki wypadek mamy już w zapasie takie większe.
 
reklama
Ewitko to na wyprzedaży takiej jej kupiłam to autko bo była razem z nami i jak się uparła na nie to odejść nie chciała od niego wiec je ma i braciszek skożysta:-)
 
Do góry