reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

reklama
gratuluje Zaniu :-)


Jas ma szlafrok juz od 4 miesiaca bodajze bo pameitam ze juz wtedy byl kladizony po kapiel iw lezaczku i grzecznie czekal na mleko. Szlafrok byl o wiele za duzy na niego (na 1,5 - 2 lata) no ale teraz juz zacyzna z niego wyrastac... Wciaz go nosi po kapieli jak czeka na wieczorne mleko, albo i jeszcze chwile sie bawi.
 
Kupiłam Jankowi czapeczkę na teraz i dresik na wiosnę :-). Załozyłam, ze nie będę w stanie robic zakupów ciuchowych do marca conajmniej wiec wole juz miec trochę rzeczy, a plaza w szafce :-(. No i udało mi sie uswiadomic Tomka troche w sprawach cen :-p.

i wklejam zdjecia ostatnich zakupów :-)

445103353


444967661


444683113


444260175


444014169


441403441
 
Kluliczku sliczne ciuszki, Żaniu pochwal się koniecznie kurteczką. Ja w tym roku nie miałam czasu szukać okazji na allegro. Ja zakupy poza czapka zimową mam praktycznie za sobą. Tylko caly czas sie zastanawiam, czy kupować synkowi jednoczęściowy kombinezon czy dokupić tylko spodnie do kurteczki.
 
Klulickzu - to mamy takei same pizamy :-)
Mysle o tej czerwonej z autem (ja mam do niej czerowne spodnie) i tej co ma zolta bluzke i spodnie w autka. Firma Early Days - ja mam na 12-18 miesiecy i jeszcze dlugo nam posluza sadzac po wielkosci :-) Ale jzu kupilam nastepne na 18 - 24 - tej samej formy ale w dinozaury :-)

Ales obkupila Janka - elegant z niego bedzie ze ho ho ;-) Moj maz tezw ogole zorientowany w cenach rzeczy dla dzieci nie jest :dry: Tylko sie dziwi ze takie drogie :-D
 
Ja muszę w końcu wepchną moje dziecko w kombinezony i zobaczyc na ile są dobre. Ale nie sadzę by były złe ;-p, a to spadkowe po sąsiedzie, więc z głowy.
Czape ma łosiową to mu starczy. Gorzej z bluzkami z długim rekawem, kupiłabym jakies strasznie tanie i szmatławe na allegro jakby były, do tarzania sie po domu.
Wogóle musze zrobic listę czego jeszcze brak...

A pidżamki uzywane oczywiście :-p. Ma już jedną flanelową i jedną bawełnianą. No i cos kupiłam w ciuchlandzie, ale musze jeszcze przejrzec.
 
Super ogrodniczki Kluliczku:-) ja też muszę zrobić zakupy szczegolnie spodni dresowych a takich nam dużo na rehabilitację potrzeba;-).
 
reklama
Myszko a u kogo kupowałaś te pizamki? Są dobrej jakości? Zastanawiałam się nad ich kupnem, dlatego pytam.
Kluliczku a jakiej wielkości kupowałaś ciuszki? Ja bym się chyba bała kupować już na wiosnę, liczę, że z tych jesiennych jeszcze nie wyrosnie, bo synuś rośnie bardzo nieprzewidywalnie - skokami.
Nasze dziecko niepokorne rano biega i bawi się w samej piżamce, nawet jeszcze teraz (a własciwie teraz pajacyku).
 
Do góry