reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

ale to wteyd masz posciel z innym wzorem niz ochraniacz czy taki sam udalo ci sie dobrac? bo ja lubie miec wszystko w komplecie.
Tak mi sie udało dobrać (ten sam kolor tła, wielkosć wzoru, tylko wzór inny), że teściowa stwierdziła, ze drugą taką samą posciel kupiliśmy :-) A nie chciałam takiej samej, bo ochraniacze wiecznie nie będą.
 
reklama
A my mamy kontakty wysoko i nie zaślepiamy na razie.
Czy do łóżeczka opuszczonego na sam dół używacie ochraniaczy? U nas jeszcze pośrodku.
A jeśli chodzi o zabawki typowe którymi lubi bawić się Rafał to jest to:
zwykły bączek taki za 6.50 zł,
grajek od karuzeli ten co kręci nią,
wieża z kółkami i
element od strollera do wózka
WIELOFUNKCYJNY STROLLER DO WÓZKA TINY LOVE! HIT! (303246600) - Aukcje internetowe Allegro
dokładnie ta częśc z ptaszkiem na czubku, co jest ciągle memlana.
Reszta już się znudziła a to jak na razie nie.
 
A ja musialam zakupic drugie krzeselko zey Jasio mial u opiekunki - na szczescie za 45zl to z IKEA mu kupilam tylko jeszcze nie wiem ile wysylka. No i podgrzewacz do butelek i sloiczkow za 15zl zeby niania tez miala...
Kurcze - wiele rzeczy musze miec razy dwa teraz :baffled:
 
wy mowicie o tych ochraniaczach z materialu do łózeczka czy o innych? bo ja nie wyobrazam sobie zeby kacper nie mial tych ochraniaczy, bo on tak sie przemieszcza w czasie snu, ze rano wstałby chyba obity:-D.
mysz a nie mozesz po prostu pakowac tych akcesoriow codziennie jak dajesz malego opiekunce?
 
U nas furorę robi sześcian puzzle kostka i nie iwem jeszcze jak to nazwać więc wklejam fotę. Bawi się tym właśnie w formie takiej kostki, albo rozkładam jako matę, albo stawiam jako ściankę, lub całkowicie pojedynczo daję, do koloru do wyboru :-D
DSCI5296.jpg
 
Zapewne chodzi o te ochraniacze sprzedawane z pościelą do łóżeczka. U nas też po środku łóżeczko, ochraniacze i falbanka nadal założone. Trochę pokombinowałam z falbanką, bo nie zdążyliśmy przed urodzeniem synka zrobić pokrywy na szufladę i zasłania cały grajdołek w szufladzie (szufladę mąż złota rączka robił sam, materiału na pokrywę nie udało nam się kupić i tak zostało)
Marti fajna ta kostka, ona jest plastikowa?
 
Marti fajna ta kostka, ona jest plastikowa?

tak plastikowa, na kazdej ściankce jest coś innego, mały szczególnie upodobał sobie tą co jest taka ksiazeczka z przyciskami (na rysunkach zwierzątka a jak sie przycisk wciśnie to odgłos tego zwirzątka :tak:) no i tą "manualną" co na zdjeciu jest na górze ;-)
 
reklama
Do góry