reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

po przeczytaniu waszych opinii chyba tez zdecyduje sie na ten bez meliodyjki, bo z reszta po co ona. nie pomyslałam, ze moze sie wystraszyc(chociaz sądze, ze nie), ani ze to sie moze popsuci bedzie wylo tragicznie. czyli reasumując kupujemy bez melodyjki i juz. ale swoja droga to takie teraz wymyslaja te nocniki, ze czasem sama mialabym obawy na takim sobie usiąść.
 
reklama
szerlock - jakchcesz poszalec to kup ten z fanfarami z Fisher Price :-D:-D:-D:-D
FISHER PRICE 2008 MUZYCZNY NOCNIK ZE SPLUCZKA SS! (298310621) - Aukcje internetowe Allegro


A ja mam pytanie do Gosi w sprawie tego pojazdu ktory przeksztalca sie w rowerek. Cos takeigo chce wlasnie kupic ale czy to faktycznie tak jest ze potem dziecko moze uczyc sie pedalowania??? Chodzi mi o ten. Mysle ze na Zajaczka to bylby dobry prezent, tylko jeszcze meza musze przekonac :dry:
3W1 ROWEREK JEŹDZIK ODPYCHACZ INJUSA !WYPRZEDAŻ! (301483616) - Aukcje internetowe Allegro
 
co ty mysz. ja nie chce udziwnien. myslałam o takim zwykłym nocniku, co ma taka melodyjke. zadnych innych bajerwo, ale po przeczytaniu waszych opinii, zrezygnuje nawet z melodyjki.

ten jedzik jest super. strasznie mi sie podoba i choruje na niego, ale najpierw musimy kupic krzesełko.

i własnie w temacie krzesełek - lepsze z 4 kółkami czy 2? i czy regulacja wysokosci jest wazna czy lepiej kupic nieregulowane, ale za to z mozliwoscia rozstawienia jako stolik i krzesełko?
 
Tak Aletko - wiedzialam ze mialam o czyms jeszcze napisac w sprawie nocnika i wyleciaolo mi z glowy ze to chodzi o wyprofilowanie :-D
My mamy taki ksztalt
H**ŚLICZNY NOCNIK DISNEY`a - jeszcze taniej!!!! (305175341) - Aukcje internetowe Allegro
Generalnie jest dobry, ackzolwiek ostatnio (oczywiscie to nie ja Jasia pilnowalam tylko moja maz...) Jasio chwycil siusiaka do reki i akurat wtedy siknal poza nocnik :rofl2:

No i jak sadzacie to mimo wszystko badzcie przy dziecku i najlepiej nawet czasem przytrzymywac bo Jasio nam (nam czyli mojemu mezowi :dry:) wychylil sie do przodu bo po cos chcial siegnac i upadl i sie uderzyl :-(
 
hmm.. a mnie się wydaje, ze na nocnik to jeszcze za wcześnie; niby dziecko powinno juz chodzic, gdy się je zaczyna sadzać na nocniku. No sama nie wiem.
 
ja mysle, ze w sumie jak dziecko samo siedzi to juz kwestia tego czy rodzice chca uczyc maluszka czy nie. my dzis kupilismy nocik, wyjasniłam kapsiowi, ze chodzi tu o siczki i kupke. posadziłam na chwile, ale nie bede go tyrac zeby robil. op prostu kilka razz w ciagu dnia go posadzę. gdzies czyatłam, ze najlepszy czas na nauke nocnikową to wiek ok 2lat.

kupilsmy najzwyklejszy nocnik z kaczuszka, bez melodyjki za całe 7 zł.


Krzesełko Do Karmienia Kwiatek firmy Baby Ono (301531837) - Aukcje internetowe Allegro

KRZESEŁKO DO KARMIENIA RT-200 ZIELONE (301033004) - Aukcje internetowe Allegro

dobre to krzesełko czy nie?

chyba jednak wole na 4 kółakch a ten kwiatek jest na 2. zdjedia pokazuja cos innego.

ale z kolei nie wiem czy to krzesłko RT to nie jest jakis bubel. bo taka niska cena
 
co do krzesełka- my mamy chicco i innego bym nie kupiła, wydaliśmy z pieniążków ze chrztu i nie żałujemy,a Zu uwielbia w nim siedzieć i jeść , ma regulowaną wysokość i okazuje się, ze korzystam często z opcji jak z opcji regulowania oparcia ...Mamaija - Najlepszy sklep z artyku�ami dla dzieci

my z nocnikiem jeszcze poczekamy teraz, a w ogóle ostatnio oglądałam w tv program ( ale nie mam pojęcia jaki i gdzie ..:zawstydzona/y:) ale mówili, że w chwili kiedy dziecko jeszcze nie siedzi i nie chodzi samo, to może być za wcześnie na nocnik ... a u nas Zuzia taka jeszcze kołysząca bywa, to się wstrzymam ...:sorry2:
 
A ja mam pytanie do Gosi w sprawie tego pojazdu ktory przeksztalca sie w rowerek. Cos takeigo chce wlasnie kupic ale czy to faktycznie tak jest ze potem dziecko moze uczyc sie pedalowania??? Chodzi mi o ten. Mysle ze na Zajaczka to bylby dobry prezent, tylko jeszcze meza musze przekonac :dry:
3W1 ROWEREK JEŹDZIK ODPYCHACZ INJUSA !WYPRZEDAŻ! (301483616) - Aukcje internetowe Allegro

W przedmin kole są pedały, więc jak nadejdzie pora to się je wysuwa a podnóżki się wsuwa pod pojazd. Jest naprawdę solidny i moje dziecko jest zachwycone.
 
reklama
Dziewczyny co moge kupić tej malutkiej dziewczynce, ktora mi sie w rodzinie urodziła, jutro jadę na zakupy i muszę jej coś kupić a nie mam pomysła co? Mama jej nie chce nic i mówi, ze wszystko ma i pewnie tak jest no ale ja muszę coś kupic w niedziele jadę w odwiedziny.

Dodam, ze moge wydać do 200 zl
 
Do góry