reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

reklama
my mamy krzesełko, chicco już kiedyś wkejałam zdjęcia
Mamaija - Najlepszy sklep z artyku�ami dla dzieci

nr 68

jestem bardzo bardzo zadowolona! polecam!:-)
 
Czy moze ktoras z Was ma kojec? albo rozwaza jego zakup? my z mezem wlasnie sie zastanawiamy, nad takim kojcem siatkowym. synek coraz bardziej sie rusza w sensie zaczął pełzac, a wiadomo potem bedzie raczkowanie itp. a taki kojec pozwoli np. (tak mi sie wydaje) na to bym zrobila cos w kuchni i bede wiedziała ze maly jest bezpieczny w kojcu. myslelismy ze podobna fukcje spełni łóżeczko ale synus juz kilka razy uderzył sie lekko w główkę o drewniane barierki.
prosze o radę
Ja mam kojec-Brevi-uzywamy go juz od kilku miesięcy właściwie-baaardzo przydatny, dla mnie to duża pomoc-w srodku mam miękką matę a Maciuś ma tam dosłownie wszystko czasem:baffled:, jak chcę coś znaleźć to szukam najpierw w kojcu-tam sobie też stoi i wygląda jak coś robię w kuchni, nawet jak jest zmierzły i się przewala na boki to nic sobie nie zrobi;-).
Łóżeczko obłożyłam kołdrami i kocami, jak sie wywali w nocy ja się pzrebudzi i wstaje to na miękkie ale mam nadzieję, że to niedługo będzie trwało:-p
 
Ja mam kojec-Brevi-uzywamy go juz od kilku miesięcy właściwie-baaardzo przydatny, dla mnie to duża pomoc-w srodku mam miękką matę a Maciuś ma tam dosłownie wszystko czasem:baffled:, jak chcę coś znaleźć to szukam najpierw w kojcu-tam sobie też stoi i wygląda jak coś robię w kuchni, nawet jak jest zmierzły i się przewala na boki to nic sobie nie zrobi;-).
Łóżeczko obłożyłam kołdrami i kocami, jak sie wywali w nocy ja się pzrebudzi i wstaje to na miękkie ale mam nadzieję, że to niedługo będzie trwało:-p

Dzieki za odpowiedz.
No i raczej sie z mężem zdecydujemy na kupno tego kojca. Mieliśmy dylematy bo juz zaliczyliśmy kilka zbędnych wydatkow związanych z kupnem czegoś co mialo być "przydatne" dla synka.
Mąż własnie wypatrzyl kojec tej firmy tzn. Brevi w sklepie u nas w mieście (nie bylo innego wyboru) ale dla mnie bul zdecydowanie za drogi, 390 zł ale na allegro kosztuje 309 zł i 0 zł za przesyłkę, wiec kupimy przez internet.
Choc wg mnie inne kojce tego typu niczym oprócz firmy i ceny sie nie różną.

Pozdrawiam

PS.
Jak narazie synek przestał pełzać, teraz jednoczesnie podnosi rączki i nóżki i nimi macha jak oszalały, czasem tylko mu sie pełznie.
Mam nadzieje ze przypomni sobie o przemieszczaniu sie.
 
reklama
Do góry