reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

a u nas na tapecie są wszelkiego rodzaju piłki, od miękkich materiałowych po gumowe czy plastikowe ;-) szaleństwo pełną klasą, mówię wam Zuzia szaleje!
 
reklama
u nas na topie też jest kostka motoryczna jak i krokodyl z kostkami;-)

dziewczyny może Wy mi poradzicie chce kupić Mai nocnik i nie wiem czy taki najprostszy czy taki grający jak krzesełko wyglądający bo nie mam kompletnie pojęcia
 
żania ja chyba bym poleciła najprostszy, najlepiej z melodyjka jak bedzie siusiu, bo po co wydawac tyle pieniedzy, a okaze się, ze dziecku tak przypoadnie ten nocnik do gustu, ze stanie sie zabawką. bo niestety tak zachęcająco do zabawy te nocniki wyglądaja. my jeszcze nie mamy nocnika, ale musze juz kupic. i na pewno to bedzie zwykły z melodyjką, bo te wymyślne jakos mnie nie przekonuja.
 
z tą melodyjką też jest różnie - moja siostrzenica tak sie jej wystraszyła po wysikaniu, ze wiecej na nocnik nie chciała usiąść :-D
 
Ja nocnik kupiłam taki najzwyklejszy ale z melodyjką ;-)Mały niestety nie chce na nim siedizeć, nie to że płacze czy cos tylko po prostu schodzi i fru :-D jeszcze nie zdarzyło mu sie do niego siknąć wieć nie wiem czy melodyjki się przestraszy :sorry2:
 
z tą melodyjką też jest różnie - moja siostrzenica tak sie jej wystraszyła po wysikaniu, ze wiecej na nocnik nie chciała usiąść :-D

mojej koleżanki córeczka rownież się przestraszyła melodyjki i tylko możecie sobie wyobrazić jaki potem mieli problem, żeby mała usiadła nawet na zwykłym ...:sorry2: jak już będziemy kupować, to pewnie taki prosty, bez przesadyzmów ... najwyżej jakiś ładny kolorek i może z taką rączką- kierownicą z przodu, żeby mogła się Zuzia złapac ....
 
reklama
My mamy dwa nocniki identyczne - w domu i u opiekunki :-) Babka jest w szoku ze Jasio tak chetnie sika ilekroc go sadza :-) Za to wieczorem nie zawsze chce sie wysikac - woli trzymac i siknac dopiero do wanny :-D
No i mamy najzwyklejsze za 8zl bodajze :-) Slyszalam ze wlasnie najlepiej jest kupowac najprostsze. Kolezanka ma z melodyjka, ale cos sie popsulo bo nie chciala sie wylaczyc po oproznieniu nocnika i trzeba bylo za kazdym razem szuszyc suszarka :-D
 
Do góry