reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

My mamy dość duże koła i nie narzekam. Wózekprowadzi się świetnie zwłaszcza na nierównej drodze Rafał lubi jak telepie wtedy zasypia jak jedziemy po gładkim asfalcie to zaczyna jęczeć. Jeździmy już od miesiąca w spacerówce (myślę że w zimie te duże koła się sprawdzą). Tylko do auta będziemy musieli pomyśleć o nowej bo ta za ciężko i skomplikowanie się składa. Ale pewnie poczekamy do wiosny
 
reklama
gosia f- a czemu kupowlaiście wozek teraz? to jest spacerowka czy jak? moja kolezanka ma elcar i jest bardzo zadowolona, jest bardzo mocny ( a ona z ostatniego piętra go zrzucała po jednym stopniu schodow z dzieckiem w srodku:szok::tak:). tlyko narzekała na wagę.

Kupiliśmy nowy, bo tamten miał uszkodzony hamulec i nie dało się naprawić. To jest wózek wielofunkcyjny ale ze względu na rozmiary mojego syna gondola jest już na szafie i leży na spacerówce. Ale wózek jest świetnie pomyślany, bo ma taką dopinkę, że wygląda jakby w gondoli był i mu nie wieje.

Ja też jestem stanowczo zwolenniczką dużych kół. Jak patrzę na dzieci, którym mało głowa nie odpadnie jak spacerówka na małych kółeczkach skacze na bardzo równych chodnikach w naszym mieście to mi się normalnie słabo robi. Chyba bym na ich miejscu pawika puściła.
 
ja tez jestem zwolenniczka pompowanych kol ze wzgledu na wertepy ktorych u mnie na osiedlu mam pod dostatkiem :-D Z plastikowymi chyba bym Jasia tak wytrzesla ze az mogloby mu to zaszkodzic. No, ale minusem oczywiscie jest waga - cos za cos...:baffled:

Jasio juz na stale w spacerowce sie zadomowil, ale jeszcze otulam go kocem a nie tym dopinanym pokrowcem bo jest ono podbite polarem i tez jest na dno spacerowki, wiec bylaby to chyba przesada bo nie jest az tak zimno...


Ogladalam dzis w sklepie Lego (Duplo) i chyba na to sie zdecyduje., Maz wprawdzie mowil ze po jego chrzesniaku sa, ale jak maja byc w takim stanie jak te ubranka stechle po 19 latach to ja dziekuje...:eek:
 
My mamy pompowane trzy duże koła i jest ok, ale nie mam porównania z piankowymi bo nigdy takiego wózka nie prowadziłam, kupiłam dzisiaj na allegro smoczki Tommyego, gryzaki i te, które ma Zuzia. Tylko że niebieskie:-D
 
LITTLE TIKES MUZYCZNY OGRÓDEK ZABAW MATA 5W1 W-wa (240800706) - Aukcje internetowe Allegro

mysz miałam kiedyś pożyczoną podobną zabawke i dzieci nie były nią zainteresowane, na chwile tylko a póżniej chciałam jak najszybciej oddac bo tylko z miejsca na miejsce przekładałam;-)
jak miałabym doradzać to pewnie jakiś jkeździk-pchacz a co do klocków to też bardzo dobry pomysł:tak: moje dzieci bardzo lubią klocki, czasem sama z nimi buduje:-D

ja zakupiłam ostatnio śliczne butki welurowe dla Kamilki ale jak przyszłam do domu to okazało się że są małe:-(ona ma jakiś wyjątkowo długie stópki:shocked2:no ale zostawiłam je dla kuzynki, bo ma z poczatkiem pażdziernika córcie urodzić:-)
 
My z mezem tydzien przed moim porodem kupilismy naszemu Liamkow wozek firmy bugaboo poprostu fantastyczny dziewczyny jeszcze w zyciu nie prowadzilam lepszego wozka niz ten a oglodalismy chyba z 50 modeli o matko rewelacja kupojac go dosajesz wszystko okrycie jedno na deszcz, drugie na komary i popoludniowe spacerki, parasolke, trzymadelko na kawusie dla mamusi.
Ale to jeszcze nic jest on 2 w 1 gondolka i spaceroweczka:tak: dziewuszki jest wywalony w kosmossssssss. A to stronka.

http://bugaboo.com/

Pozdrawiam Marta.

p/s model cameleon jest najlepszy
 
Przepraszam zapomnialam dodac ze do gondolki dostajesz gorne nakrycie od wiatru a w srodku znajduje sie tak jakby becik pikowany lub polarowy (zalezy d modelu) zapinany na zamek, dodatkowo na lato dostajesz fajna przewiena bude z siateczka po bokach na lekki wiaterek i zeby dzidzia mogla sobie popatrzec. Wozek wykonany jest z fajnego materialu model frog od srodka jest wykonczony pikowana bawelna z fiselina w srodku zarowno buda jak i gondola, model cameleon jest podobnie wykonczony kylko ze polarywym materialem.

Nie wiem czy na stronie podane sa ceny ale zaczynaja sie od 675$ do 1200$

Pozdrawiam M
 
Przyszła dzisiaj mata dla Rafałka (bardzo mu się podoba) i smoczki tommee. Smoczek tak mu przypadł do gustu że usnął z nim na rekach u babci myśląc chyba że jest przy cycu u mamusi. I potem się prawie z nim nie rozstawał. Nawet poszliśmy na spacer, myslałam że uśnie w wózku ale nie, siedział w nim cicho ssąc smokulca nowego.
 
reklama
sorry,
ale wg mnie to jakieś paranoje
a nie wózki,
taki mój podgląd na te twory,
bo dziecku to na pewno żadnego komfortu nie zapewnia
poza "snobistycznym image" prowadzącej go mamuśki...:wściekła/y:
 
Do góry