reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

Przepraszam ale nie jestem pewna czy ta uwaga tyczy sie do mnie. Jesli tak to niezwykle mi przykro ale myslalam ze jesli rozmawiamy o wozkach to i ja moge powiedziec cos na temat mojego. Rozumiem ze nie kazdemu sie on podoba bo wyglada inaczej lub smiesznie ale wiezcie mi ze sa one niezwykle zwinne amortyzacja dozych kolek jest super, gondolka jest mieciutka w srodku a spacerowka ma regulowane pasy dla dziecka.Kupujac go kierowalam sie nie jego wygladem (bo widzialam jeszcze dziwniejsze) tylko bezpieczenstwem, komfortem, zwinnoscia oraz latwoscia w podrozowaniu. Dodatkowo przekonaly mnie wszystkie akcesoria dolaczone przy zakupie za ktorymi nie musze teraz latac po sklepach i kupowac. A co do mojego tzw.wizerunku snobki to przepraszam ale to przeciwienstwo mnie.

Dziekuje M.
 
reklama
Kazdy ma taki wozek jaki mu sie podoba i jaki jest jego zdaniem najwygodniejszy :-)
I tyle :-p
Ja mam Mutsy i tez jestem zadowolona bo sie fajnie prowadzi i fajnie sie sklada i miesci do malego samochodu :-)
 
mnie się nie podobają trójkołowce-dlatego mam tradycyjny,czterokołowy. ale jeśli inna mama uważa,że trójkołowce są super,to niech go ma-jej wybór :tak: mnie też się te nowoczesne wózki nie podobaja,bo są zbyt nowoczesne,a ja po prostu lubie klasykę,ale jak wszystko jest zgrane,tzn matka elegancka i wózek kosmiczny,to ok,bo jak matka ma strąki zamiast włosów i wory pod oczami i wózek kosmiczny,to juz mi nie pasuje :no:
 
Dokładnie :tak: To kwestia gustu a maluchom jest obojętne czy jest to wózek bardzo nowoczesny czy raczej klasyczny... Ważne dla nich jest to by czuły sie w nim bezpiecznie, cieplutko i wygodnie :-)
 
Aletko super są te wózki dla dwojga!
Kurcze, jakby mnie tylko było stać to bym sobie taki sprawila i mogłabym śmigać sobie na spacerki z Kamilą i z Maksem i nawet dałabym rade z nimi dwoma iść odebrać Ole z przedszkola:tak:i miałabym to gdzieś, czy ktoś uważa mnie za snobke;-):-D
 
mo jeden z tych wozkow tez sie bardzo spodobal i jakbym planowala dwojke rok po roku to powaznie bralabym go pod uwage :-) Tylko fakt sprowadzania go droga morksa nieco przeraza - potwornie drogie to musi byc :eek:
 
Ja również uważam, że każda mama ma prawo decydować o tym w jakim wózku będzie jeździć jej dziecko!!! choć jak Betka jestem zwolenniczką klasyki, nie pogardziłabym takim wózkiem? bo dlaczego odrzucać coś, czego się nie zna?a poza tym nie powinno się wrzucać mam do jednego wora pod tytułem " snobistyczny image", bo to chyba nie jest do końca tak! Jakoś dziwnie tak słowa Simamy zabrzmiały:sorry2:

martka Tureck- masz prawo opisać co ci się żywnie podoba, pisz zawsze i wszędzie!!!!!! takie nasze prawo, nasz gust, nasze dzieci!;-):-)
 
Ja tam tez nie mam nic przeciwko takim "dziwnym" wózkom. Gdyby mnie tylko na jakiś było stać to na pewno bym się zdecydowała. Bo niektóre fajne są.
 
reklama
Nadal czekamy na forsę od tej oszustki, ale sądząc po komentarzach nie doczekamy się. Baba nawet nie raczy odpowiedzieć, dlatego w najbliższym czasie mam zamiar przyjrzeć sie, czy moge jej zepsuć humor jak ona mi (np. czy jeśli z kilkoma osobami razem złożymy skargę to suma łączna nie będzie wystarczająca do zagrożenia babie czymś więcej niż tylko grzywną). Wredna jeste, może, ale jej zachowanie tylko na to zasługuje... Same zobaczcie komentarze:
Informacje o Użytkowniku mycha244 - Aukcje internetowe Allegro
Kluliczku wystarczy zgłoszenie na policję o przestępstwie i allegro dla zakupów od 50zł do 500zł w ramach programu ochrony kupujących zwraca pieniądze, tu masz szczegóły Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

sorry,
ale wg mnie to jakieś paranoje
a nie wózki,
taki mój podgląd na te twory,
bo dziecku to na pewno żadnego komfortu nie zapewnia
poza "snobistycznym image" prowadzącej go mamuśki...:wściekła/y:
Chyba trochę za ostre słowa tu padły, należałoby najpierw zbadać sprawę komfortu i funkcjonalności, a dopiero potem wyrażać tak ostrą krytykę, a zresztą o gustach się nie dyskutuje, bo to co tobie się podoba Simama, dla kogoś może okazać się totalną beznadzieją.

mnie się nie podobają trójkołowce-dlatego mam tradycyjny,czterokołowy. ale jeśli inna mama uważa,że trójkołowce są super,to niech go ma-jej wybór :tak: mnie też się te nowoczesne wózki nie podobaja,bo są zbyt nowoczesne,a ja po prostu lubie klasykę,ale jak wszystko jest zgrane,tzn matka elegancka i wózek kosmiczny,to ok,bo jak matka ma strąki zamiast włosów i wory pod oczami i wózek kosmiczny,to juz mi nie pasuje :no:
Mnie też się trókołowce nie podobały, ale jak zobaczyłam jak się super prowadzą, jak zawracają w miejscu, dodatkowo są lżejsze, to się przekonałam i kupiłam z podwójnym przednim kołem. Zgadza się, że wyglądają nowocześnie, czasami kosmicznie, no ale to jest jak z samochodami, a czy nowa honda Civic nie wygląda równie kosmicznie? Takie już są nowe trendy mody wózkowej, przy zachowaniu dostępności klasyki.
Z tym zgraniem nie do końca się zgodzę, bo co z tego że mama wybierze wózek, jak na spacery jeździ babcia albo niania ze strąkami zamiast włosów :-) a my przecież wybieramy wózek dla siebie, nie dla niani. A jak jeżdżę z synkiem po parku, to bardzo dużo babć jeździ trójkołowcami. :tak:
A te rozwiązania dla dzieci z małą różnicą wieku są naprawdę rewelacyjne. Moja sąsiadka ma taki Jane i bardzo sobie chwali, sama nim jeździłam, prowadzi się rewelacyjnie. A w kościele widziałam kiedyś rozwiązanie wszystkich problemów spacerowych dla MamyOli: podwójny wózek dla Kamilki i Maksia z podnóżkiem do stania dla Oli - super pomysł.
 
Do góry