reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

reklama
asia - ja do tych na 116 to nie chcialam sie przyznac, no ale skoro ty to zrobilas to ja tez moge ;-) Mam i owszem na 4-5 lat jzu sporo rzeczy... :-p
 
Szok! To ja największe mam na 98, nie kupuję większych (chyba, że jest jakaś super okazja), skoro na razie chodzi w 80-92 i tak za rok powinny na niego być również dobre.
 
Moje narazie najwieksze maja na 80 ale tylko kilka sztuk:tak::tak::tak:
One mi powoli rosna a teraz nosza 62-74 w zaleznosci od firmy;-):-)
 
mój Michaś teraz nosi ubrania w rozm. 92, wiec na wiosnę mamy w rozm. 98:-).

dzis przypadkiem udało mi sie kupić lego na fajnej promocji
LEGO 4973 DUPLO KOMBAJN - SUPER ! POLECAM ! (558381495) - Aukcje internetowe Allegro
ja zapłaciłam 35 zeta w Carrefour. wprawdzie poszłam zobaczyć jakie mają zestawy małego lekarza, a ze jakieś badziewne mieli to kupiłam to lego + książeczkę "Konopnicka dzieciom".
dodam, ze kombajn najbardziej podobał sie mężowi, bo z niego niespełniony rolnik:-D.
 
kinga - bardzo fajne te DUPLO no i faktycznie super okazja :tak::tak::tak:
Ja jednak Jasiowi nie kupuje bo klockow to ma on cala skrzynie a i tak poki co wcale go to nie interesuje :no: Mam jednak nadzieje, ze kiedys zacznie...:sorry2:
 
Z zaków to ostatnio skusilam sie na zimowy kombinezon w tchibo za 69 zl na rozmiar 98/104. teraz bede zaciskac kciuki zeby Michał dorósł...
a dzis w lidlu byly super bodziaki( bratowa jest w 4 miesiacu ciazy) ledwo sie powstrzymalam zeby nie kupic....uwielbiam takie wlasnie jak mieli cale rozpinane na te pierwsze tygodnie to byla super sprawa...za to kupilam wielki recznik z hipopotamem teraz moj maly wielkolud po kąpieli jest caly w reczniku i juz nie krzyczy :"dimno Mi":-) z butow myslalam ze bedzie gorzej z rozmiarem ale kupilam w abcie fajne buciki na mokra wiosne i mam cicha nadzieje ze wystarcza do jesieni...:baffled: na zmiane ma jeszcze "adidaski" :-) cale z materialu na suche dni...i to by bylo na tyle...
 
98 to na ten rok rozumiem???? Jancio ma niektore rzeczy na 98 na teraz i jzu zaczynaja byc za male... Nie wiem jak oni to oznaczaja bo Jas ma zaledwie 90cm wzrostu wiec teoretycznie te na 92 i 98 powinny mu byc dobre...:dry:
 
reklama
A ja dziś wyskoczyłam z siostrą i w 5-10-15 kupiłam 4 bluzeczki dla małego po 15 zł na 92 cm, na razie za duże troszkę, ale byle do wiosny.
 
Do góry