reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

kurcze, musze w koncu wybrac sie do sklepow, ale to raczej w przyszlym tygodniu, bo mnie wyrzuty sumienia zjedza, ze nic mlodemu ostatnio do ubrania nie kupilam i okazje przepadly :))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Może jak taki prawie dwulatek zobaczy się w lustrze w takim smoku, to przestanie go ssać :-) No chyba, ze przyniesie to odwrotny skutek, bo tak się sobie spodoba.....
U nas smoczki cały czas są na widoku i w zasięgu ręki synka, ale on nie wie co się z tym robi :-)
 
reklama
a mi te smoczki sie nie podobają, chyba jako jedynej w gronie majówek:sorry2:

poza tym problem smoczka chyba mamy juz za sobą.

jak pisałam wczesniej synek sam zrezygnował ze smoczka jakis czas temu, ale niestety domaga sie niego przy popołudniowej drzemce jak jesteśmy u mojej mamy. u teściów (czyli tak gdzie obecnie mieszkamy) o smoczku zapomina.
 
Do góry