reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

Ja Olkowi tez zrobiłam małe zakupy ubraniowe, kupiłam mu sweterek, bluzeczke polo, 3 zwykłe bluzeczki, spodnie dzinsowe i ogrodniczki dzinsowe, oraz kolejne auto do zabawy, uwielbia wszytsko co ma kółka, aha kupiłam mu jeszcze papucie
 
reklama
Ja tez po zakupach glównie ubraniowych bo zima idzie:sorry2: kutke kupilam na 92 buciki z takich miekkich bo z Kluliczkowych wyrósł, kurcze Kluliczku ja nadal nie odwdzięczyłam sie za te buciki, daj jakąs propozycje proszę:confused:

Kupilam grubych skarpet, czapkę, no i zaczełam kompletowac prezent gwiazkowy chce mu kupić miasto z lego duplo i w tym miesiącu kupiłam poterunek policyjny w przyszłym moze dokupię do tego helikopter:dry:.

Musze jeszcze spodni dresowych troche tez dokupic, moze ze dwie pary:dry:.
 
Aniu nie zartuj :-p.

A my kupilismy wykładzinę do przedpokoju. Niby na pół roku tylko, ale tam była stara drewniana podłoga i drzazgi z niej to nawet mi z siedzenia wyjmowali, a po 26 latach była jeszcze gorsza. No a Janek bardzo lubi przedpokój, na dodatek może tak swobodnie bawic się bruumami i biegac. I kupilismy taką w ulice i teraz Janek lata sobie po niej, zadowolony jak diabli. Wykładzina zniszczy się bardzo szybko, bo to przy wejsciu, jesień w rozkwicie i 2 psy w domu, ale trudno, grunt by do kwietnia wytrzymała. No a Jaś w komforcie czuł się jeszcze lepiej niz w obówniczym :sorry2:.
 
Aniu strasznie dużą kupiłas tę kurteczkę, ja mierzyłam dzisiaj w Coccodrillo kombinezon rozmiar 86 i był z dużym zapasem na wysokość i długość rączek. Dziewczyny, mam pytanie jakie kupujecie kombinezony dla waszych dzieciaczków jedno- czy dwuczęściowe? Wydaje mi sie, ze osobna kurteczka przydałaby mi sie, ale jednoczęściowy jest jeszcze wygodniejszy dla naszych pociech. Ech znowu trzeba biegać za tymi zakupami: kurtka, kombinezon, buty jesienne, buty zimowe.... No i 400-500zł pewnie nie moje.
 
Ja ma oczywiście po Ignasiu - jak wszystko :-) On już w tą zimę, jak miał 1,5 roku chodził w dwuczęściowym komplecie z cocodrillo właśnie - spodnie na szelkach i kurtka. A HAneczka prawdopodobnie wejdzie jeszcze w kombinezon który nosił wczesniej - jednoczęściowy ale dość miękki więc mam nadzieję że nie będzie krępował ruchów za bardzo. Jak będę musiała coś dokupić to raczej dwuczęściowy, tak jak Iguś miał - mam wrażenie że wygodniej się chodzi w takim - no ale to też zależy od konkretnego wdzianka, czy jest bardzo sztywne na przykład. No i z dwuczęściowego na pewno nei wyrośnie :-)

Pzdr

Aga
 
Moja Mama kupuje bardzo ładne rzeczy w komisie - wyglądają jak nowe a kosztują duuuużo mniej. Niestety nie we wszystkich komisach są takei ładne rzeczy. No a ja w ogóle nie mam szczęścia (ani czasu!!) chodzić po komisach, jak już jadę t ozwykle rachu ciachu musze mieć to co chcę. On ma komis po drodze z pracy tkai fajny. Buty kupiłam dla Hani cool club - są śliczne :-) Szare z kwiatkami no i kosztowały niżej stówki więc też nieźle. A zimowe butki zobaczymy. Niestety zwykle wychodzi że trzeba kupić 4 pary butów rocznie.... Przynajmniej u nas - może neidługo zaczną wolniej rosnąć. A Hania jeszcze nawet nie dorosła do Ignasia butów z zeszłej jesieni :-) Nawet do butów z lata nie dorosła - ma rozmiar około 21, a on miał chyba 23 pierwsze sandały. Może na wiosnę dorośnie do tych butó z jesieni to będize jedna para mniej :-) Co prawda są to niebieskie buty z naszytą piłką do nogi ale kto by się przejmował :p

Aga

Aga
 
Aniu strasznie dużą kupiłas tę kurteczkę, ja mierzyłam dzisiaj w Coccodrillo kombinezon rozmiar 86 i był z dużym zapasem na wysokość i długość rączek. Dziewczyny, mam pytanie jakie kupujecie kombinezony dla waszych dzieciaczków jedno- czy dwuczęściowe? Wydaje mi sie, ze osobna kurteczka przydałaby mi sie, ale jednoczęściowy jest jeszcze wygodniejszy dla naszych pociech. Ech znowu trzeba biegać za tymi zakupami: kurtka, kombinezon, buty jesienne, buty zimowe.... No i 400-500zł pewnie nie moje.


Kurcze jest duzo za duża ta kurtka ale Quinten nie zgina do końca lewej rączki w łokciu i kurtki muszą być wieksze bo inaczej ciezko się zaklada, bluzy, body są z miekkich tkanin i nie ma problemu a kurtki strasznie sztywne i dlatego musze mieć wiekszą:sorry2:. Spodnie 80 sa dobre:tak:
 
Ja wczoraj pojechałam po buciki, a kupiłam kurtkę zimową, bardzo nam sie spodobała, a synkowi najbardziej, bo jak mu założyłam, to paradował w niej dumnie i nie chciał zdejmować, a potem sie do niej tulił. Leciutka, mięciutka i dość długa nie taka kusa, wzięłam rozmiar 86 i liczę na to, że przez pół roku ręce nie wydłużą mu sie więcej niż 6-7 cm, no ale w rozmiarze 92 tonął i był mu po kolana :)
Spodni ocieplanych do kompletu nie kupiłam, bo były za luźne w pasie i bez szelek, ale wymyśliłam, ze upoluję mu granatowe spodenki, do czerwono-popielatej kurteczki powinny sie komponować. Jakbym kupiła spodenki, to odpadłby jednoczęściowy kombinezon.
No a z butami jesiennymi jesteśmy w kropce, miałam już kupić rozmiar 22, ale 2 cm na niego za duże i po tym, jak przymierzyłam rozmiar 19, jeszcze wszedł i chodził w nim po sklepie, będę szukać z tego upatrzonego modelu rozmiaru 21, tylko może być kłopot, bo to zeszłoroczna kolekcja Bartka :-(
 
ja jako praktyczna matka stwierdzilam ze nie bede wydawc duzo pieniedzy i trafilam na okazje na Allegro - niebieska kurtka za 18zl (z przesylka) i bordowa za 9zl :-) Niebieska juz mam i jest super i w swietnym stanie, a mysle ze i z bordowej bede zadowolona.
Rozmiar 98 - taki luzny, ale moze jak Jasio przystopuje z rosnieciem to jeszcze i za rok beda dobre :confused:
 
reklama
Ja w zeszłym roku polowałam na allegro, ale dałam tyle, co w tym roku za nówkę, bo kupiłam firmówki i byłam z nich bardzo zadowolona. W tym roku brakuje mi czasu na allegro, więc poszłam na łatwiznę. Widzę mysz, że lubimy te same kolorki: czerwienie-borda i granaty :-) To jak ci przyjdzie ta druga, to pochwal się fotkami :)
 
Do góry