reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

Dla Miłosza kupywałam kurtkę w kwietniu to albo ten rozmiar byl nie do tej kurtki albo moj chlopak taki wielki jest ...
kurtka jest na 122 cm... i co na smieszniejsze rekawy są teraz akurat... :confused:

mam pytanko jakie buciki noszą wasze dzieci... lekarka stwierdzila ostatnio ze Miłosz chodzi w nie dobrych bucikach... i zle stawia stopki... zewnetrzną stroną stopki..
 
reklama
Szerlock, moja Hania lubi takei foremki do wkąłdania jedna w drugą, fajne kupiliśmy ostatnio w Ikei.
Poza tym lubią budować z lego - mamy policję - sporo klocków do budowania z ludzikami, samochodzikiem i motorem i ona najbardziej ten motor lubi i sadzać ludziki na niego. Hania bardzo lubi piłeczki, a Igi nie bardzo.

Igi lubi się bawić narzędziami i różnymi garnkami i patelniami - ostatnio kupiłam zestaw kuchenny z deską do krojenia i wielkim nożem (oczywiście z plastiku...;-) ) no i ten nóz to jest hit. Lubi też takei długie miękkie pałąki od maty dla niemowląt mówi że to jest jego miecz. Ćwiczy tym mieczem na balonie zaiweszonym pod sufitem w pokoju.

Te puzzle Baby są bardzo fajne, też polecam, ale Hania jeszcze nie ukąłda chociaż się interesuje, ale sama nie złoży do kupy niczego. Igi za to już dawno :-)

Poza tym przepadają za książkami, ale nie wszystkimi.... Mają swoj ulubione z naszego zbioru, a innymi się nie interesują za bardzo. Igi już potrafi ładnie się skupić na całkiem długim opowiadaniu, Hania woli bardziej treściwy przekaz jeszcze :-)

Pzdr

Aga
 
zgred a daj jakies namiary na te patelnie i noze, bo ja szukam na allegro, ale kurde jakies takie to badziewiaste na zdjeciach jest, a moze w rzeczywistosci normalne.

ksiazek mamy sporo, rozne bajeczki, wierszyki, zagadki takze na razie to regal musze kupic:-D
 
Szerlock ten zestaw z nożem to własnie taki badziewiasty plastik za 9 złotych kupiony w osiedlowym spożywczaku.

W ikei są ładne metalowe garnki i patelnia.

Pozdrawiam
 
Co do zabawek to u nas nieustajacym hitem sa pilki (od dmuchanych, po kauczukowe...) - Jas potrafi nawet isc do lozka z pileczka i nie wypuszcza jej z reki :sorry2:
Lubi tez samochodziki (od resorakow po wieksze) no i ksiazki tez lubi sam ogladac.

Kurtki zimowej mialam nie kupowac ale trafila sie fajna za 10zl ;-) - no z przesylka to 20zl, ale jeszcze do tego jest pikowana kamizelka :tak:

zgred - Jasio tez uwielbia te foremki-kubeczki ktore sie wklada jedne w drugie :tak: Ma jedne wlasnie z IKEA a drugie z Fisher Price mu kiedys kupilam.
 
ewula mam zamiar kupić coś takiego Piotrkowi na gwiazdkę, więc jestem jak najbardziej na tak :-D Ale na Twoim miejscu sprawdziłabym cenę w ikei, bo jakoś mi się drogo na tej aukcji wydaje (ale może mi się tylko wydaje ;-))
 
Jasio dostal ta zabawke na urodziny i mu sie podoba dosyc :tak:
Ma tez z IKEA drewniane klocki, ale ostatnio jak sie nimi bawil to tylko stukal, rozrzucal i ogolnie robil halas, wiec jeszcze raczej nie dorosl... :sorry2:
Jesli chodzi o ceny to mu kupowalismy w sklepie bo na Allegro cena zabawki wraz z przesylka jest wyzsza niz normalnie w sklepie.
 
reklama
My tez chyba kupimy Jankowi, bo w Komforcie po tym jak potarzał się na wykładzinach zwiał nam do kącika dla dzieci bawic się tym własnie.

Mamy znikopis i swietna zabawka dla Janka :-)

No a teraz uzupełniam mu garderobe, bo okazało się, że ma sporo rzeczy do 74 i od 92, a 80 i 86 tak po macoszemu potraktowane :baffled:. Kupiłam mu rajstopki z ABSem, szlafroczek, bidoniki małe z uchwytami i komplet do wymiany rurek w bidoniku, No i czapeczkę. A w realu kurteczke cienką, bo nie miał takiej.
Jeszcze musze popolowac na dresiki i spodnie :-).
 
Do góry