reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

ja mam szlafrok dla Jasia na 1,5 - 2 lata, z ty mze to jest zwykly (polarowy) szlafrok.
Ale pewnie jakbym kupowala to tez na tyle, bo lepszy jest za luzny niz za maly...
Czyli tak 92-98cm. No ale Jasio jest duzy, wiec pewnie Kacperkowi spokojnie wystarczy 92
 
reklama
kacperek jest wlasnie wysoki, ale szczuply. ubranka nosi na 92, wiec dlatego msm problem z tym szlafroczkiem. lepiej zeby byl taki do ziemi, co by nozki przykryl czy jak myslicie?
 
Ja mam z jakiejś gazetki dziecięcej szlafroczek polarowy, chyba jest na 92. Musze go wygrzebać i przymierzyć :-) Nie pomyslałam o zastosowaniu go na plażę.
 
ewitko ja z kolei zastanawialam sie co najlepiej kupic na plaze i szlafroczek wydal mi sie super rozwiazaniem. a na plazy lepszy mi sie wydaje od recznika, bo sie ubierze i cieplutko maluszkowi od stopek do glowki i moze swobodnie chodzic, a w reczniku technicznie niemozliwe i uciazliwe byloby poruszanie sie:-D
 
ale macie wielkich chlopow, to ja sie cieszylam ze moj maly w koncu w 80 wskoczyl, body i bluzy nawet 86, a wy tutaj z 92 wyskakujecie!!!
ide na watek z wagami i wzorstem, bo sto lat tam nie bylam...
 
Ja na 92 jeszcze nic nie kupuję Joanko, nosimy 80, nawet 74, a 86 to krótki rękaw, bo nie trzeba podwijać :-) no i rzeczy z długim rękawem, żeby były na jesień.
 
reklama
Do góry