reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

A używacie nadal smoków 0-6m? Bo ja kupiłam już większe i nie wiem czy mu dać czy poczekać :confused:


Ja od miesiąca używam powyżej 6 miesiąca;-).

A co do moich kozaków to ja poszłam z zamiarem ich kupienia, a kupiłam wszystko małemu a sobie oczywiście nic.

Ewitko kombinezon super, a obcinac stópki muszę ze względu na te buciki, ale teraz już nie kupuje spiochów i pajacyków, tylko się tak zastanawiam jak to bedzie w zimę przeciez mu te nozki zmarzną, bo buciki mają otwarte paluszki i rajstopek też nie możemy zakładać tylko skarpetki:eek:.
 
reklama
My jeszcze kombinzeonu nie uzywalismy bo niestety jest jeszcze troszke za duzy, chrzestna go kupila, mam nadzieje ze szybko do niego dorosnie, a szkoda kupowac drugi wiec narazie uzywamy kurteczki.


Kasro moj Olek tez niecierpi sie ubierac
 
My chrzcimy w niedzielę i pościeli do wózka nie kupuje bo wózka nie bierzemy. Fotelika chyba też nie po prostu go na ręce weźmiemy.
Smoczek uspok kupiłam 6+ ale chyba jest za duży bo mały nie chce go za bardzo ssać i dalej lecimy na małych.
A co do zabezpieczeń to najbardziej boję się o schody. Chyba trza o barierce pomyśleć
 
Barszczyku bardzo fajny kombinezon, to chyba Coccodrillo :-) a synus wyglada w nim super. Mojemu kupiłam rozmiar 68! a jeszcze bardziej w nim tonie, bo u twojego wystają chociaż nóżki :-)
MamoQ biedny ten twój synuś z tymi nóżkami. Oby jakoś przetrwał tę zimę w tych butkach, musisz zakladać większe skarpety na te buty.
Kasro, na pewno mała w końcu przyzwyczai sie do ubierania
Madlen my też chodzimy w kurteczce, bo jest dobra na niego, a kombinezon jeszcze z duży.
 
dzięki za odp a propo pościeli, ale przez przypadek pojechałam do akpolu po mleko i tak bez większych oczekiwan trafiłam na sliczny komplet do wóżka, biało kremowy, kupiłam do tego jeszcze jednolity kremowy kocyk na wierzch i biały polarowy kocyk, żeby wyścielić spód wózka.
kurcze zastanawiam się co jeszcze powinnam kupić na ten chrzest, bo mam nieustanne wrażenie, że o czymś zapomniałam?
po week. dam foty na zamkniętym z zuzi kombinezonem, ze chrztu i kilka fotek ciuszków, które dostalyśmy ostatnio w prezencie!
buzi wielkie dla was wszystkich, sory że tak rzadko się odzywam, ale ostatnio tylko sprawdzam sobie pocztę i grono i uciekam od kompa! ( przyjechał mój brat z anglii i spedzamy ze sobą każdy mozliwy wolny czasi po prostu nie mam już siły potem na nic, nawet na bb:-:)crazy::rofl2::cool:. buzi buzi buzi
 
Rafał dostał dziś od ciotki (dodam że już prawie chrzestnej) czapkę z szalikiem. Ale jaką?!!! Wygląda w niej jak Wańka Wstańka. Później wkleję zdjęcia.

A co do ubierania to u nas nie inaczej. Tragedia. Choc jakby ostatnio już mniej się buntuje niż kiedyś.
 
dziś Maja dostała od babci kombinezon i czapke z szalikiem oto zdjęcia a na nich niezadowolona córcia bo mama ubrała

xerf5e.jpg


2niy6ia.jpg
 
reklama
Do góry