reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

sliczna ta posciel, tylko ze troche bez sensu kupowac na jeden raz... U mnie raczej bedzie jasny kocyk i jakies ajsne polarowe ubranko dla Jasia :-)
olineczka - my tez chrzcimy w styczniu :-)
 
reklama
Mysz masz racje:tak: Mam kocyk w pastelowych kolorach i będzie w sam raz. Szkoda mi ponad 50 zł, a zresztą Piotrek już używa spacerówki i pościel by się nie sprawdziła
 
Jeszcze chwila i trzeba bedzie zaopatrzyc sie w zabezpiecznie różnej maści, blokady do szfek i szuflad, zabezpieczniea kontaktów,
Macie to już za sobą...?
 
Jeszcze chwila i trzeba bedzie zaopatrzyc sie w zabezpiecznie różnej maści, blokady do szfek i szuflad, zabezpieczniea kontaktów,
Macie to już za sobą...?


Mnie to ominie;-)

Ale jak oglądałam ostatnio program o oparzonych dzieciaczkach:no::no::no: to jest u mnie zakaz stawiania czegokolwiek gorącego w poblizu 3 metrów od Quintusia, nawet jak spi w łózeczku.

No i wczoraj podawali w wiadomosciach spaliło się dwóch chłopców (4 lata) bawili się zapałkami:no::no::wściekła/y:
 
reklama
O Jezu... Straszne :-(
Ja sie bede bala upadkow Jasia bo w przedpokoju i w kuchni mamy kafelki na podlodze a w pokojach drewniane panele... Tylko u Jasia bedzie jakis dywan, ale przeciez nie utrzymam go w jednym pokoju...

aha - skusilam sie i kupilam Jasiowi jednoczesciowy kombinezon - za cale 5zl :-D Zobaczymy ile bedzie wart i czy sie sprawdzi :-)
 
Do góry