reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

reklama
pilnie poszukuje jakies namiary na pościel do wózka! szukam tylko białej! znacie jakieś namiary do kogoś uczciwego?
 
oj nie znam :-( Domyslam sie ze to na chrzest????
My dopiero w styczniu chrzcimy no a Jasio juz teraz w spacerowce wiec przynajmniej posciel nam odpadnie... Ackzolwiek cos bialego do wylozenia wozka i moze jakas poduszka jednak tez bedzie potrzebna :eek:
 
przepiękne te pościele

kasro też szukam na ebayu jakiegos taniego bo przesada wydac tyle kasy na krzesełko nowe jak można kupić urzywane taniej, a zaoszczedzoną kase wydac na inne potrzebne rzeczy dla niuni
 
przepiękne te pościele

kasro też szukam na ebayu jakiegos taniego bo przesada wydac tyle kasy na krzesełko nowe jak można kupić urzywane taniej, a zaoszczedzoną kase wydac na inne potrzebne rzeczy dla niuni
Mi sie udalo, gdyz w miasteczku, ktorym mieszka moja siostra sa bazary(zreszta one chyba sa wszedzie) gdzie ludzie sie wyprzedaja no i kupilismy tam krzeselko kubusia puchatka za 5f, w bardzo dobrym stanie, tylko szkoda ze nie ma regulacji oparcia ale mysle, ze za ta kwote bardzo sie oplacalo. A na ebayu napewno znajdziesz, bo ostatnio patrzylam i byly bardzo ciekawe krzeselka. I to racja po co wydawac tyle pieniedzy jak za ta kwote mozna kupic mnostwo innych rzeczy:tak:
 
reklama
Super te posciele, tez bym na to nie wpadła:sorry:

A ja znowu mam dużo rzeczy do kupienia, tylko funduszy aż tylu brak:crazy:
:eek:kurcze ja tez nie pomyslalam o tej poscieli. my planujemy chrzciny na styczen, musimy sie juz zbierac, bo bedziemy chcrzcic tutaj, wiec trzeba sciagnac z POlski dziadkow, najgorsze ze w domu tylko dwa pokoje i nie wiemy gdzie ich pomiescimy, to dopiero bedzie bal. Juz sie boje. :baffled::baffled:
 
Do góry