reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

reklama
no co Ty, mój nie siedzi, ale to krzesełko rozkłada sie do takiej pozycji półleżącej, więc chyba mu wygodnie, poza tym mi się nie zsuwa przy karmieniu dzięki temu :tak:
 
zgred - ja krzeselka zaczne uzywac ajk Jasio bedzie juz tak pewnie siedzial. To krzeselko jest w sumie prezenten na chrzciny ktore beda w styczniu... Pewnie wlasnie mniej wiecej wtedy zaczniemy go uzywac bo przynajmniej do polowy grudnia bede u rodzicow (a krzeselko mamy tutaj).
No i juz wspominalam ze mamy takiz tradycyjne drewniane ktore mozna przeksztalcic potem na krzeselko do siedzenia i stolik :-) To barszczyku - mam takie same co? :-)
 
no pewnie mamy takie same :-D
a dzisiaj w Ysku kupiliśmy takie poduszeczki na zwykłe krzesła i oparcie i super pasuje :-D jak zrobię zdjęcie to zamieszczę :-D a Piotrusiowi krzesełko niesamowicie się podoba - jest tak zadowolony że ma swój stolik, w który może pukać, stukać itp. że jak go wsadzę do niego to spokój na pół godziny :-D:-D

a dzisiaj w Tobim kupiliśmy kombinezon i czapeczkę - kombinezon na 74 i jeszcze jest przyduży (ciuszki już na 80 kupuje:confused:) ale jest śliczny taki męski i niedrogi jak na ten sklep bo w promocji 69,99 złoty :-D:-D a jest prześliczny :-D:-D zdjęcia potem ... a czapka to po prostu rewelacja !! taka rosyjska z futerkiem i nausznikami - taka pilotka rodem z Syberiii - no po prostu Piotruś wygląda w niej kapitalnie !!!!
 
barszczyk - dawaj zdjecia :-)
My mamy problem z czapkami bo wszystkei sa jakies male... A z kolei wieksze sa jakies nie takie no i w efekcie Jasio ma 2 czapki na zime ktore dostal od mojej pryzjaciolki po jej coreczce, ale wyglada w nich smiesznie dosyc :dry:
Krzeselka jeszcze nie rozpakowalismy wiec nie wiem jak wyglada tak naprawde :-D
 
Szczerze mówiąc to nie wiem ile nasz leżaczek jeszcze pociągnie. Musieliśmy już 2 razy wymieniać śróbki w pokrętłach, bo gwinty były zjechane.Czyżby nasz synuś był za ciażki??:baffled:
 
składanie takiego krzesełka to zabawa z zeszłej niedzieli:tak:, ale my mamy malutkie. dorwałam "na wakacjach" w promocji za 99 zł. Musze powiedziec, że Michasiowi krzesełko spodobało sie o wielebardziej niz spacerówka, w której przukułam go pasami do oparcia :baffled:. wróciliśmy do gądoli. między krzesełko, a plecy dzidka wkładam kocyk, zeby miał oparcie pod lędzwiami. I maly problem, ulubiona zabawa w krzesełku Ja zrzucam Ty podnosisz:cool2:
KRZESEŁKO DO KARMIENIA_GRAPI STANDARD OD SS_HIT (256317420) - Aukcje internetowe Allegro
z przesylka wyjedzie podobnie jak na "promocji"
 
reklama
Wasze dzieci już siedzą że do krzeselka je dajecie?? Nie załamujcie mnie, że Hania taka spóźnialska jest!

No mój synuś już właściwie sam siedzi, ale staram się nie nadużywać tego dopóki sam sie nie nauczy siadać, chyba, że wymusza taką pozycję. Wczoraj huśtawkę ustawiłam jako krzesełko do karmienia i na chwilę posadziłam synka - siedział pięknie, kręgosłup prosty, nigdzie się nie zsuwał, zresztą siedzenie prawie codziennie uprawiamy na spacerku, bo jeździmy w gondolce z podnoszonym oparciem i synek moment łapie sie wózka i siedzi (to jest ten moment wymuszania - mam do wyboru wziać go na ręce albo posadzić :-().

Barszczyku co z tymi zdjęciami? Niecierpliwie czekamy.
 
Do góry