reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

My jeszcze kombinezonu nie mamy bo ja nie wiem na jaki rozmiar kupic jak teraz córcia nosi rozmiar 68-74? Może Wy mi podpowiecie czy 80 starczy?

Maja pije mleko z cycuszka wiec odpada problem podwyzek, przynajmniej narazie
 
reklama
Zania - jakbym kupowala kombinezon dla Jasia to kupilabym 80 :-) A Twoja Corcia jest jego wzrostu i gabarytow wiec mysle ze raczej na pewno bedzie dobry ;-) Chyba ze wolisz 86, ale mi sie wydaje ze to chyba jednak byloby za duze.
 
no właśnie ja też się zastanawiam nad tym kombinezonem bo też nie mam pojęcia jaki rozmiar ... teraz mamy ciuszki na 74 więc obawiam się że na zimę 80 może być za mały ... więc jeszcze poczekamy ...
 
Kasro- my własnie zakupiłyśmy chusteczki w Rossamnie:-)

Ostatnio mam manię i non stop kupuję zuzi czapeczki i rajstopki:-D
 
Rany, dziewczyny, rozmiar 80, 86 na wasze dzieciaczki..to my na lutówkach kupujemy takie rozmiary, a nasze dzieci są duże jak na swój wiek...w ubrania w tym rozmiarze też nie są za małe..dzieci już rosną trochę wolniej
 
Już przysłali leżaczek :-) Jest super :-D Mały bardzo zadowolony:tak: Od razu zaczał sie bawić tymi zabawkami na pałąku a był lekko zaspany bo po przebudzeniu od razu go w nim posadziłam :-D
 
A ja kupiłam dzisiaj małemu znowu sliniaczki bo przez ten refluks to normalnie zmieniam z 5 na dzień:szok:

Kupiłam Huggiesy, zobaczymy jak się sprawią no i 14 słoiczków:szok::szok::szok: na dwa tygodnie ale ile to kasy idzie. Sobie oczywiście nic, a nie przepraszam rajstopki sobie kupiłam:dull:
 
no ja tam nie wiem, ale mój synek choc mierzy 69 cm spokojnie mieści się w rozm. 68. Body nawet na 62 są mu jeszcze dobre (te z krótkim rękawem, bo z długim, to już rękaw za krótki). No ale 74 też mu zakładam i też jest OK. Więc jakbym się uparła, to mogłabym powiedzieć, ze nosi 74 ;-) Jednak większość ma na 68.:tak:

Czyli w zasadzie idzie zgodnie z normą - 3-6 m-cy :-)
 
reklama
Do góry