reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

Boze,kiedy ja nadrobie ten wyjazd :szok: chyba na emeryturze :baffled:
KOBIETY! mleko podrozalo :wściekła/y: moj nan kosztuje od 10,49-11,99 :wściekła/y: a kosztowal 9,99. kuzwa,podwyzek nie bylo,a wszystko poszlo w gore :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
tani nan dostalam jeszcze tylko w biedronce,tak wiec mamy karmiace sztuczniakiem i dokarmiajace-zrobcie zapas.ja kupilam 6 nanow3 (na przyszlosc) i 12 nanow2.
 
reklama
U nas leżaczek trafiony, mały ma odmianę po macie, choć nie lubi w nim spać.

Nie pamiętam w którym wątku było coś o promocjach marketowych z rzeczami dla dzieci, więc wpisze tu:
Tesco ulotka od 04-10.10.07:
- chusteczki dla dzieci pampers (baby fresh) 4-pak + 2-pak za 29.99 zł (promocja kupujesz 2 produkty, płacisz za jeden)
- huggies Mega Pack za 36,99 zł
- proszek do prania Milli Baby 2,4 kg 21,99 zł za 2 opakowania (nie znam go, jest to pisze :-p)
- blender Braun za 89,99 zł (jeśli to ten sam co jest na rysunku, to moja mama ma taki i sobie bardzo chwalę :-p)
Real ulotka 05.10 - 11.10.07:
- pampersy Jumbo Pack 42,95 zł
E.leclerc od 02 dp 14.10:
- pieluchy bella Happy Big Pack 42,39 (na obrazku tylko 1)
Carrefour 03.10 - 14.10.2007:
- Pampers maga Pack + 80% 87,00 zł
- chusteczki pampers 4-pak +2 paczki 29,95 zł
- Bobowita obiadek dla dzieci 125g 2,15

Dzięki Betka, ja kupiłam wczoraj troche w Lidlu za 9.49, ale może rzeczywiście zrobie zapas...
 
kurcze musze poszukac takiego leżaczka i kupic mam tylko pytanie do Was mamy czy jak Maja ma teraz 8 kg i wyglada dosc okazale to czy lezaczek nie bedzie za maly na długosc?
 
Betko - dzięki za info o zmianach cen mleczka. Jutro i tak muszę kupić bo mi się kończy Nan HA i ciekawe ile zapłacę :confused:. Mam nadzieję, że nie podrożało i nie podrożeje, bo i tak jest drogie (ostatnio płaciłam 19,99)

Kluliczku - tobie również dziękuję :tak:. Jutro polecę do Carrefoura po chusteczki pampersa

A i napiszę Wam, że dzisiaj po raz pierwszy Michaś jechał w spacerówce i był zachwycony :-D:cool2:. W gondoli jak nie spał to po ok 30 minutach zaczynał się denerwować, bo ile można oglądać grzechotki i drzewa ;-). A w specerówce obudził się i jeździł 1,5 godziny bacznie wszystko obserwując :-)

W sprawie wydatków na maluchy - nigdy nie liczyłam ile wydajemy
 
Zania - moim zdaniem jeszcze spokojnie w nim sie pobuja ;-) Moj Jasio tez ma prawie 8kg i jeszcze spokojnie sie miesci - skoro one sa przeznaczone dla dzieci do 18kg to przeciez nasze spokojnie sie zmieszcza. Ale zauwazylam ze musze Jasia zapinac juz w pasy bo zaczal sie skubany zsuwac tak ze mu nogi dyndaja nad podloga :-D
 
mysz1978 to kupie jej ten bujak bo w koncu cos jej tez sie od zycia nalezy, a nie tylko lezy na macie albo w łózeczku bo jestem przeciowniczka noszenia, czasami wsadze ja do max cosi jak za bardzo protestuje bo nie chce lezec ani na brzuchu ani na pleckach, pewnie bedzie szczesliwa bo lubi siedziec na naszych kolanach, ale tez bede musiala ja przypinac bo sie wygina, ciągnie głowe do przodu i ostro chce siedziec prosto.

Jaś pewnie słodko wyglada jak mu nóżki zwisaja za lezaczek jak dorosły chlopczyk:-D
 
Właśnie byliśmy w Oszołomie i kupiłam dwie super fajne bluzki dla Hani - za 9 i za16 zł z końcówek serii. Mama kupiła na ciuchach po prostu słodziakową kurtkę dla Hani rewelacja - taka jakie lubię, nie jest nachalnie różowa (tylko podszewka różowa), ale jasna kremowa czy coś z delikatnym haftem w kwiatki w jednym miejscu, rewelacja, na ciuchach za 20 zł. Więc mam już kurteczkę na razie, a później kombinezony będą po Igim - on miał jeden kombinezon kosmonauty :) a drugi taki nawet dziewczyński - też z ciuchów, kwiatki jakieś na nim są. Ale fajne są bo nie z takiego sztywnego ortalionu na iwerzchu tylko miękka tkanina.

Ale za cholerę nie iwem co kupić Iguśkowi na zimę???

Pzdr

Aga
 
Zapomniałam o oszołomie! No to lecę studiować gazetkę. Ale sobie nowe hobby znalazłam, nie ma co :-p.
A ja muszę wykombinować jak jutro odebrać to krzesełko dla małego... A chusteczki już kupiłam, mam też pieluchy Lidlowskie od 8 kg. muszę zrobić spis co jeszcze trzeba kupić w tym miesiącu...
 
reklama
Do góry