reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

Dziewczyny, a czy któraś z Was posiada sterylizator do mikrofalówki Tommi Tippee - czy do niego mieszczą się inne butelki tz innych firm??
I czy w takim sterylizatorze tez nalezy sterylizowac smoczki!! Czy nie wystarczyłoby w zwykłym wrzątku??

I czy któraś z Was może poleca jakiś laktator, sprawdzony?? Bo w tej materii to nie mam bladego pojecia ;-((
 
reklama
IMG_2202..jpgIMG_2191..jpgIMG_2200..jpgIMG_2201..jpgja tez zaczynam powoli kupowac
 
kusska dzięki za info,byłam dziś u koleżanki,która ma 3mies dzidzie i tez odradza,no coś będę musiała wymyślić z tym klitowatym przejsciem zeby sie przemieszczac z łóżeczkiem,może turystyczne,bo podobno łatwo złożyć i przenieść?
 
Ewelad łóżeczka turystyczne sa fajne i wiele dziewczyn je kupuje. generalnie sobie chwalą. a ty planujesz zeby dziecko spalo w nocy z wami a w dzien w swoim pokoiku? bo w sumie to za kazdym razem dwa razy dziennie skladac i rozkladac łóżeczko to tez nienajwygodniejsze rozwiązanie. napisz jak to planujesz zorganizowac to wtedy bedzie łatwiej cos wymyslic
Aisim ja mialam laktator campol babies czy jakos tak (nie jestem pewna jak sie pisze) uzywalam go bardzo krótko ale moge powiedziec ze nie byl zachwycajacy. niby dzialam ale jakos tak slabo. natomiast jak lezalam w szpitalu to znajoma chwalila aventa ręczny i faktycznie w porównaniu z moim o niebo lepszy. ja zamierzam dla oszczednosci czasu i reki (boli od pompowania;)) kupic elektryczn aventa, ma dobre opinie
 
Ostatnia edycja:
O tylu wspaniałych rzeczach piszecie, ja jeszcze nic nie kupiłam i niczego nie mam, ale byłam z siostrą w przelocie w dwóch sklepach i widziałam naprawdę ładne łóżeczko drewniane oraz wózek.
Za niedługo wybieram się z M na rekonesans...
 
Piszecie o przemieszczaniu się z łóżeczkami, ja planuję że jedno drewniane do naszej sypialni, bo Maluszek będzie spał z nami przez kilka tygodni, a później do swojego pokoiku obok naszej sypialni, do tego chcemy się zaopatrzyć jeszcze w takie turystyczne aby w dzień mógł spać na dole - ja nie będę drżała o niego i nie będę musiała co parę minut biegać na górę, ale to na razie projekt, jednak ja innego rozwiązania nie widzę, przecież sama z dzieckiem się na dół nie przeprowadzę.
 
reklama
Piszecie o przemieszczaniu się z łóżeczkami, ja planuję że jedno drewniane do naszej sypialni, bo Maluszek będzie spał z nami przez kilka tygodni, a później do swojego pokoiku obok naszej sypialni, do tego chcemy się zaopatrzyć jeszcze w takie turystyczne aby w dzień mógł spać na dole - ja nie będę drżała o niego i nie będę musiała co parę minut biegać na górę, ale to na razie projekt, jednak ja innego rozwiązania nie widzę, przecież sama z dzieckiem się na dół nie przeprowadzę.

yustynia, my też mamy dwupoziomowe mieszkanko i kupiliśmy jedno łóżeczko, do sypialni. Aby uniknąć sytuacji latania w tę i wewtę, kupimy elektroniczną nianię. Bo drugie łóżeczko - nawet turystyczne - jeśli ma być używane codziennie, a nawet kilka razy dziennie, to też spory wydatek, bo musisz do niego dokupić porządny materac (ten turystyczny nadaje się na wyjazdy co najwyżej). Na dole będziemy mieli matę i leżaczek. Jakoś nie jestem przekonana do spania w różnych miejscach i wolę, zeby maluch spał zawsze w swoim łóżeczku w tym samym pokoju - żeby mu się sypialnia ze spaniem kojarzyła :) Ja też nie lubię spać w różnych miejscach :)
 
Do góry