reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

super że w takich chwilach ma się wsparcie najbliższych:-):-):-):-)
Moi rodzice też stali się sponsorami większości wydatków dla dzidzi, tzn wózek i fotelik i to co do wózka to działka mojego taty bo On tak każdemu z braci kupował(tzn dzieciakom) a wyprawka to mamy działeczka....
Tylko teście to jakoś tak cicho siedzą pomimo że razem mieszkamy i wiedzą że zyjemy z jednej pensji.... no ale cóż teściowa to dusigrosz więc nie liczę na żadne wsparcie z jej strony, ale za to moja rodzinka jak tylko się dowiedzieli o dzidzi to wszyscy zaproponowali pomoc:) nawet ciuszki mam już po dzidziach:-p:-p:-p
 
reklama
my właśnie za chwilkę wybieramy się po większe zakupy- wózek, łóżko dla starszej córki, łóżeczko dla maluszka - już się nie mogę doczekać kiedy to wszystko będzie stało w mieszkanku
 
Niestety takie maleństwo to niemały wydatek ale dobrze ze rodzina pomaga :-)
Nam na wózek dała babcia męża, na łóżeczko dała moja mama, a mój tato kupił leżaczek, niektóre akcesoria i ubranka do 1go roku zycia. Jak dla mnie to bardzo dużo bo to wszystko jest bardzo drogie:dry: na teściową raczej nie licze bo to też dusigrosz. Tylko krytykowac potrafi najlepiej:tak:
 
dokładnie te teściowe:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zmora młodych kobiet:-p:-p:-p ale cóż ja jeszcze świętuję bo mojej jeszcze nie ma i może to potrwa aż do piątku więc z tej okazji mam trochę luzu i nikt nie zabija mnie wzrokiem:-p:-p:-p cudnie
 
ah te teściowe wasze :sorry2: moja narazie mi żadnych rad nie udziela i lubię z nią rozmawiać bo w większości kwestii się zgadzamy i nigdy nie zwrocila mi na nic uwagi :) Bardziej mojej mamy się obawiam ona lubi udzielac tych swoich porad strasznie mnie denerwuje wiem że chce dobrze ale ja chce robic cos po swojemu to jest afera. Naszczescie dla mojego mezusia jest w porzadku to ja zawsze sie z nia kloce bo ona ma mnie ciagle za dziecko i ze uwaza ze z niczym sobie nie poradze :(a jak wie ze zrobila blad to nigdy sie nie przyzna .:zawstydzona/y:
 
Witajcie kochane mam nurtujące mnie zapytanie i tym samym problem - nie wiem co wybrać czy np coś takiego wanienka, wanienki,komoda kąpielowa, CEBA (679074938) - Aukcje internetowe Allegro
czyli komoda za 195 zl - czy np zwykłą wanienkę ze stelażem gdzie koszt (najtańszego takiego zestawu ok 110 zl +przewijak np.ok.70zł).Jaka jest Wasza opinia na ten temat(chcę dodać iż mamy mały metraż mieszkania)?
 
ja sobie wogóle podarowałam kupowanie jakichkolwiek stelaży i komód kąpielowych.. jak syna urodziłam to wanienke kładłam na stół, obok na stole kładłam przewijak i kosmetyki.. po wszystkim wanienka lądowała w wannie i nie zajmowała niepotrzebnie miejsca.. na przewijak miałam miejsce na starym biurku, teraz pewnie wyląduje na łóżeczku, albo stoliczku który obecnie służy mi jako stolik do kwiatka ;-)
 
Ja kupiłam wanienkę bez stelażu za całe 17 zł i przewijak za chyba 30 , uważam że kupowanie komódek kąpielowych nie ma sensu, zajmują niepotrzebnie miejsce a jak małe podrośnie to będzie tylko zawadzać. A w małej wanience zawsze można potem pranie namoczyć jak w misce:-)
 
reklama
Dziewczyny jakie kupiłyście bądź macie zamiar kupić rożki- beciki? chodzi mi czy usztywniane z kokosem czy zwykłe i ile?
 
Do góry