reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

Ja kupiłam jeden zwykły i jeden usztywniany z kokosem. Ten usztywniany na początek, bo pewnie będę się bała małą brać na ręce :-D
 
reklama
ja nie mam, ale też chcę kupić jeden usztywniany a jeden zwykły.. usztywniany przez wzgląd na syna który z pewnością będzie chciał dzidziusia na rączki brac, a On nie złapie przeciez tak dobrze sam ;-)
 
A ja właśnie wróciłam z TESCO, jest dużo poprzecenianych dzieciowych ubranek, ja nakupiłam skarpetek dużo, bo nie miałam wcale,5-cio paki po 13 zł są, po 8 zł takie buciczki niemowlęce cudne i w ogóle nie mogłam odejść od tego stoiska, bo wszystko takie piękne. Rozwalają mnie stroje kąpielowe dla neimowląt, nawet tak było takie miniaturowe bikini!! :-D
 
ja w TESCO wyczaiłam ręczniki 100x150 za 20zł i dzisiaj jadę kupić, a 70x100 były po 15zł :-) to takie cienkie frotki są, ale wydaje mi się że te cienkie tanie lepiej wchłaniają wodę niż milusie mięciusie.. bo dostałam takie piękne ręczniki na ślub grube miękkie i mówiłam, że będę miała do szpitala.. ale już ze 3 razy je prałam i nadal wody nie wchłaniają tak jak bym chciała :-/
No i już w tym TESCO jak będziemy to odrazu parę kolejnych rzeczy z listy zakupów wykreślę, chyba że będzie się mojemu ślubnemu chciało jechać do hurtowni art dziecięcych jeszcze :-D

Dzisiaj jedziemy też do PEPCO, nigdy jeszcze nie byłam a wiele osób bardzo przychylnie się wypowiada, szukałam w necie i faktyczne cenki mają miłe, może znajde coś ciekawego, a przynajmniej mężowi jakieś bezrękawniki na te upały sprawimy :-D

No i torbę dzisiaj jedziemy kupić którą sobie upatrzyłam w Deutchmann'ie :-) za 59zł więc cena niewygórowana, a i jakoś lepsza niż te szmatki z bazaru co się zaraz rozsypią ;-)
 
Michasia co do Pepco to naprawde fajne rzeczy można tam kupic:-) ja mam kilka par bodziaków,za pieluszki franelowe płaciłam 4,99zł a za kołderkę i podusię 39,99 zł. a sobie brałam zwykłe bluzki takie dłuższe ze zasłaniają cały brzusio po 9.99:-) i od zawsze kupuje dla siebie majteczki są naprawde dobrej jakości:tak:
 
aaaa i jeszcze jedno kupiłyście już może smoczki??
ja kiedy urodziłam synka nie miałam smoczka ale już w szpitalu niby spał ale był taki niespokojny i siostry powiedziały żebym spróbowała dać mu smoczek akurat nie miałam przy sobie ale koleżanka obok miała nowy i mi dała siostry wyparzyły dałam synkowi i od razu był spokojniejszy:-)siostry mówily że miał silny odruch ssania.
a tak wogóle to jak bedziecie kupować to jeden czy dwa smoczki te od 0-3 miesiecy??

ja też kupiłam dwa, a to chyba dlatego, że były w 2 paku.... AWENTA
 
A ja się troszkę pochwalę tym co Babcia kupiła swojej wnusi :-) Wyjściowe kreacje dla Gabi:tak:
 

Załączniki

  • zmniejszony_3252837[1].jpg
    zmniejszony_3252837[1].jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 55
  • zmniejszony_4122711.jpg
    zmniejszony_4122711.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Do góry