reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

Tak więc to są moje zakupione rzeczy sfotografowane wraz z danymi, oraz strony internetowe tych producentów u których nabyłam rzeczy:

Z tej firmy: GRAFIX TEL: 043 822 09 50, 98-200 Sieradz, ul. Wolska 98, adres e-mail: czechowicz_g@op.pl

ORAZ



Firma MARCYŚ, nabyłam tutaj sporo śpioszków, bodów, i kaftaników, są super! A to namiary: Adam Szymański, ul. Św. Franciszka 65, 93-479 Łódź, tel: 042 680 01 05 lub 0 502 531 128. Dzwońcie ewentualnie i pytajcie czy może nie ma ich na ALLEGRO



Te śpioszki też kupiłam u siebie w mieście, są naprawdę solidne i rewelacyjne, a to firma: ARPI, ul. Fabryczna 6, 58-100 Świdnica, tel 074 852 29 06



A to już kupiłam u siebie w mieście, a ta firma na metce ma strone www podaną poniżej modna maja.



A tutaj macie linki do stron z dziecięcą odzieżą którą sama posiadam:
www.baby.mline.pl
www.salomea.pl
www.marika.pl
www.modnamaja.com.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Niononka Dziękujemy bardzo za dane napewno się przydadzą :-) bo naprawde ładne ciuszki kupiłaś.
A ja wczoraj tak intensywnie myślałam o tym że ubranek praktycznie nie mam i całą noc mi się śniło że już urodziłam- przychodzimy do domu a tu jedna koszulka i śpioszki, łóżeczko nie złożone itp. :szok:
Ewylynka ja też uważam że najbardziej praktyczne będą body - najlepiej zapinane na boku ( bo na początku dzidzia jest malusia to wygodniej jest zapinac takie body) no i śpioszki, skarpetki... to taki strój domowy bo w mieszkaniach i tak jest ciepło ewentualnie dzidzie można przykryc kocykem jak będzie chłodniej. :happy2:
 
I ja tez popieram body, i bardzo mi sie pododbaja welurowe pajacyki, wydaja mi sie milsze i cieplejsz eod bawelnianych takze zainwestowalalm w kilka 0-3m i takich na newborn z early days'a:tak:Polecam wogole pajacyki i bodziaki tej firmy sa z naprawde dobrej bawelny,rozsadne cenowo i jest spora kolorystyka na allegro tez jest ich sporo.. np:
EMIL BODY EARLY DAYS 0-3m 7PAC+GRATIS PROMOCJA (658360750) - Aukcje internetowe Allegro
o ile w tesco bodziakow jest spory wybor i ceny zblizone, to niestety w moim tesco z pajacami cienizna, kompletnie nei ma w czym wybierac :baffled:
EMIL PAJACE ŚPIOCHY EARLY DAYS 0-3m3PAC +GRATIS (664172638) - Aukcje internetowe Allegro
 
Niononka Dziękujemy bardzo za dane napewno się przydadzą :-) bo naprawde ładne ciuszki kupiłaś.
A ja wczoraj tak intensywnie myślałam o tym że ubranek praktycznie nie mam i całą noc mi się śniło że już urodziłam- przychodzimy do domu a tu jedna koszulka i śpioszki, łóżeczko nie złożone itp. :szok:
(...)
Nie ma za co :-)
Ja miałam takie sny w związku z pampersami, że przyszliśmy ze szpitala a tu ani pieluch tetrowych ani pampersów... :szok: i dawaj do miasta i musiałam moje słoneczko zostawić w domu z mężem, który bał się brać dziecka na ręcę bo myślał, że jej krzywdę zrobi.... :baffled: Koszmar normalnie :-D

I ja tez popieram body, i bardzo mi sie pododbaja welurowe pajacyki, wydaja mi sie milsze i cieplejsz eod bawelnianych takze zainwestowalalm w kilka 0-3m i takich na newborn z early days'a:tak:Polecam wogole pajacyki i bodziaki tej firmy sa z naprawde dobrej bawelny,rozsadne cenowo i jest spora kolorystyka na allegro tez jest ich sporo.. np:
EMIL BODY EARLY DAYS 0-3m 7PAC+GRATIS PROMOCJA (658360750) - Aukcje internetowe Allegro
o ile w tesco bodziakow jest spory wybor i ceny zblizone, to niestety w moim tesco z pajacami cienizna, kompletnie nei ma w czym wybierac :baffled:
EMIL PAJACE ŚPIOCHY EARLY DAYS 0-3m3PAC +GRATIS (664172638) - Aukcje internetowe Allegro

Dokładnie bodziaki i pajacyki z welurku to chyba najlepszy wynalazek z jakim się spotkałam :tak:, ja co prawda dużo pajacyków welurowych dostałam od rodziny, i sama kupiłam jeden... i nowe dość drogo wychodzą. Jedynie co chcę dokupić to pajacyki ale z bawełny z 3-4 sztuki. Dzięki za linki, zaraz wskocze i zobacze :tak:
 
mnie czeka jeszcze zakup jakiejs komody na te wszystkie ciuszki, jeszcze jedna posciel do lozeczka, posciel do wozka, pare kosmetykow i wózek, bo tak to juz praktycznie wszystko mam :)
ubranka mam wszystkie z zagranicy od mojego taty (wpadl w zakupowy szal, moja mama sie smieje ze z 5 dzieci bym ubrala w te ubranka :D), na lozeczko czekamy bo juz jest zamowione, a reszta juz jest w domku i czeka na Alexa :]
 
Co sądzicie o tym wózeczku?GONDOLA-SPACER BABY DESIGN ESPIRO GTX - 4 kolory ! (665398080) - Aukcje internetowe Allegro
fotelik do tego wózeczka wraz z adapterami to koszt ok 200 zł czyli w sumie 1400 zł.
W sklepie oglądałam taki wózeczek tylko że bez skrętnych przednich kółek ( Espiro GT) i bardzo mi sie podobał.
Czy ktoś może ma taki wózeczek? Bo ja już sama niewiem czego chce :-) a w mojej małej mieścinie niestety nie ma fajnych wózków żeby sobie poogladac:sorry2:
 
Możecie mi podpowiedzieć - znalazłam piękne wg mnie łóżeczko - tyle że występuje w dwóch wersjach - opuszczany bok lub szuflada - nie wiem co wybrać ?
 

Załączniki

  • lozeczko paula natura 4.JPG
    lozeczko paula natura 4.JPG
    71,6 KB · Wyświetleń: 31
kasiunia123 prześliczne łóżeczko ja sie nie mogę zdecydowac czy ciemne czy jasne bo moja sypialnia sie buduje dopiero ale to jest super :-)
 
reklama
Do góry