reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

A czy którakolwiek z Was miała do czynienia z chustami "bebelu" ? Ja zdecydowałam na to by młoda w chuście była noszona a wózek hmm może później spacerówka. Każde info o chustach mile widziane :-D
 
reklama
No to ostatecznie ja też się zdecydowałam (gorzej że mój mąż nie jest za).
Ale w następnym tygodniu kupuję _MURA 4_ MAXI COSI +WYS.0ZŁ +GONDOLA (657041492) - Aukcje internetowe Allegro
w kolorze czerwonym:tak::-) Jestem przeszczęśliwa bo od początku chciałam ten wózek:-):-):-)
do Zdec juz napisalem
i chcialem sie przypomniec ze jesli chcecie oszczędzic troche pieniedzy to mamy na naszym sklepie dostepne zarówno wozki, łózeczka(ten dzial jeszcze uzupeniamy firmy mamy Drewex, Klupś, Baby ono), zabawki jak i inne rzeczy, a jesli czegos nie ma to zawsze warto zapytac bo nie wszystko co jest w hurtowniach mamy na sklepie.
Wazne zebyscie pisaly albo na pw albo zamawialy przez sklep ale wtedy z dopiskiem ze jestescie z Baby Boom.
Najlepiej przeslac nazwe rzeczy jaka chcecie i najnizsza cene jaką znalazłyscie, ja postaram sie Wam dac nizszą.
A w wiekszosci rzeczy mozna dac sporo nizszą, sami jestesmy na etapie zakupów i wiem jakie są marże, takze zapraszam na sklep www.imarket24.com lub pawel.gmyrek@imarket24.com
pozdrawiam :)
 
podobają mi się kolory tych wózków, ale rama faktycznie z kosmosu. Ja wczoraj wstąpiłam do tesco i kupiłam mojemu synusiowi kurteczkę na zimę za jedyne .. 8,70 - przeceniona z 40 zł
 
Czy macie może jakiegoś zaufanego sprzedawce z allegro u którego można byłoby kupic większosc ubranek dla maluszka :-)
Ja zmówiłam z allegro paczkę od RYŚ47. Powinny ubranka dojść gdzieś tak poniedziałek wtorek to dam znać co i jak. Tymczasem możesz sobie zaglądnąć co tam jest w ofercie.
 
Hej ja też rodzę we wrześniu, czasami was podczytuję i tak też podzielę się moimi spostrzeżeniami. Jeśli chodzi o body to na prawdę polecam ich kupno gdyż jesień zima będą one nam służyly jako tzw. podkoszulki, zakłada się je przez głowę z reguły, później na to pajacyk i dzidzia może sobie leżeć w łóżeczku:happy2: Ja większość ciuszków kupowałam w lumpeksach. Kiedyś był to dla mnie obciach w ogóle wejść do takiego miejsca ale teraz stwierdziłam że naprawdę nie ma czego się wstydzić!;-) Są tam rzeczy tak ładne, mało zniszczone, często też jeszcze z metkami No i tanie przede wszystkim. A dzieci i tak raz dwa wyrosną ze wszystkiego więc nie ma sensu wydawać kupe kasy a za chwilę i tak spakujemy w karton albo komuś podarujemy. Polecam kupić też chociaż jedną pare niedrapek są to specjalne rękawiczki które zakłada się na rączki dzidzi, żeby się nie podrapała a uwierzcie mi że dzieci zaraz po porodzie nawet umieją bardzo podrapać się na twarzy bo paznokcie mają długie! :)
 
reklama
Dziewczyny ja kupowałam od hurtowników w k/Łodzi na takim wielgachnym targowisku dla ludzi prowadzących m.in sklepy. I tam od kilku producentó mam ciuszki, POLSKIEJ produkcji i w bardzo przyzwoitych cenach.... zaraz wskocze do szafki i spisze nr i adresy z metek, jeśli którejś się przyda to dobrze, może pomogę.... może z fociami wrzuce.....
Dajcie mi 30 minut.
 
Do góry