reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Rama wózka wykonana jest z lekkiego włókna węglowego, które wykorzystywane jest w przemyśle lotniczym. - stąd wynika cena:-) A ja jestem tradycjonalistą i wolę bardziej klasyczne modele;-)
[/FONT]
 
reklama
O kurczę 11 tyś?!!!! To jabym musiała na głowę upasc żebym miała zamiar taki kupic... a tak naprawde to wcale nie wyglada na taki drogi:-p jakiś taki kosmiczny.... a myśle że na ulicy i tak nikt sie nie pozna z czego ta rama jest...
A co do wyprawki to u nas wyjdzie pewnie tak 3 - 3,5 tys z wózkiem a to i tak jest dużo... niestety jak to mówią "małe dzieci mały kłopot duże dzieci duży kłopot hehe i wydatki większe..... więc wszystko przed nami....:-)
 
Czy ktoś zamawiał pościel na allegro od użytkownika DARLAND1?? i może go polecić?? Nie mam przekonania czy oferowana przez niego pościel jest dobrej jakości

Właśnie dziś kurier przywiózł mi przesyłkę z pościelą od Darland. No więc powiem tak: jakaś rewelacja to może nie jest, ale dobrze wykonana, nie wiszą nigdzie denerwujące niteczki, bawełna może nie najlepszej jakości, ale całkiem dobra. Oczywiście na razie wszystko jest sztywne od tych wszystkich farb i innych ulepszaczy, ale zaraz wrzucę do pralki i będzie dobrze. Jak za tą cenę to jakość jest zadowalająca. Nie dotykałam co prawda tych droższych pościeli, więc nie za bardzo mam porównanie, może te droższe są takie same? Ja w każdym razie jestem zadowolona. Teraz jeszcze czekam na kuriera z łóżeczkiem i będę miała namiastkę maleństwa w sypialni :-) Oj, jak to fajowo, że już niedługo dzidzia będzie z nami, nie mogę się doczekać.
 
Z tym wózkiem to kosmos prawdziwy!! Nasze auto tyle kosztowało :shocked2::rofl2:
Co do kosztów wyprawki i wszystkiego co niezbędne na wrzesień, a podobnie jak Eli nic dziedziczonego nie posiadam - zrobiłam sobie piękną listę w calcu i wychodzi mi 3050zł!
W rzeczywistości zamierzam wydać trochę mniej, bo tyle kasy nie skombinuję a nie ma co liczyć na skrzaty i dobre duszki...;-)
 
Ale z tego co się orientuję, to producenci naprawdę są bardzo elastyczni- i można przygotować całą wyprawkę za znacznie mniejsze pieniądze. Bo przecież to nie jest najważniejsze, tylko milość do tych Naszych Kruszynek- tak bardzo wyczekanych i upragnionych:tak:.Każda z Nas chce jak najlepiej dla swojego maleństwa a czy wyda tysiąc złotych czy 20 tysiecy- to już nie ma znaczenia. I żadna Mama nie powinna z tego powodu czuć się gorsza. Pozdrawiam i życzę wszystkim Wrześniówkom samych udanych zakupów wyprawkowych;-)

BRAVO TO JEST NAJWAZNIEJSZE MIŁOSĆ DO NASZYCH KRUSZYNEK:tak::-) A RÓWNIE PIĘKNA MOŻE BYĆ WYPRAWKA ZA NA PRAWDĘ DUŻO MNIEJSZĄ KWOTE:tak:;-)
 
To prawda wózek, kosmos, i powiem Wam, szczerze że nawet za darmo w takie coś dziwnego dziecka bym nie wsadziła (przepraszam, jeśli urażam czyjś gust) :tak:

Dzięki za odp dot. spiworka! :-)
 
reklama
Śliczny wózeczek. Bardzo podobny do tako jumper który chcemy zamówić. My za cały komplet gondola + spacerówka + nosidełko + torba na drobiazgi będziemy płacić niecałe 1200.

TolaLee jak na mój gust nosidełko i fotelik samochodowy to jest to samo tylko nazwa inna. No chyba że się mylę??????;-)

Jogobelka - tez juz prawie jestem zdecydowana na Jumpera, widzialas go moze na zywo? Ja w ostatecznosci pojade do Czestochowy jak bede w PL i sobie obcykam, ale w SC jest tez to KOBO moja mamcia ostatnio tam byla i ,mowi ze spory maja wybor wiec moze tam mi cos w oko wpadnie bo poki co to tylko ze zdjec i cech wybralam Jumperka taki stabilny sie wydaje i same pozytywy o nim czytalam no i cena super przystepna moim zdaniem.
Coneco Toledo tez fajniusi ale Gondolka mi sie wydaje mala jakas no ale moze to wlasnie odczucie na zdjeciach :)
 
Do góry