reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

dziewczyny a co myślicie o wózkach spacerowych MACLAREN

o takim mniej wiecej: http://www.ewozki.eu/pl/p/Wozek-spacerowy-Globetrotter-Maclaren/696

znajomi zaproponowali nam, że pożyczą ( bo planują drugie dziecko) , sami bardzo dużo rzeczy mieli pożyczonych przy pierwszym dziecku wiec sami chetnie pozyczaja, niektóre rzeczy nawet oddają. No i ten wózek moga nam pożyczyc
Sweetka my mamy Maclarena xt dla naszej I corci. Do dzis w nim jezdzi a ma 3,5 roku i 108 cm wzrostu. Tak wiec polecam. Ale my potraktowalismy go jako wozek po roku w zasadzie dodatkowy na wyjazdy do sklepu itd. Po drugim roku to juz na codzien. Ale od urodzenia bym nie polecala bo male kolka, zero amortyzacji itd.
Jest bardzo wygodny i jesli tylko mozecie pozyczyc to bym brala. Pierwszy raz posadzilismy w nim corcie jak miala 11m jak jechalusmy nsd morze. Super sie sprawdzil.
 
reklama
sweetka to ja bym zainwestowala w spacerowke na dużych kolach, taka wieksza a tego maclarena to najwcześniej od wiosny bym uzywala.
Sweetka zgadzam sie z Martita. Raz ze kola srednio sobie poradza w sniegu a dwa ze jednak jest to parasolka, dziecko nizej tu siedzi, mniej jest zabudowany i osloniety przed zimnem i wiatrem. Ale od nastepnej wiosny bedzie idealny.
 
Co do wyprawki dla siebie to kupilam tylko.wklady poporodowe no i koszule z guziczkami no ale teraz mam juz powoli problem żeby ją założyć wiec nie wiem jak to bedzie poporodzie:errr:
 
Ja muszę zacząć robić zakupy dla siebie... koszule kupujecie takie jak teraz jestescie czy o rozmiar wieksze?
 
Sweetka - ja na razie nam tylko ubranka a reszte dodanych do ulubionych ;) teraz nad wozkuem sie glowie ale tylko dlatego ze sa wyprzedaze i mozna taniej. Tak bym jeszxze nie kupowala.
Co do mackarena to sa to super wozki nie znam nikogo kto by na nie narzekal. Ale tak jak dziewczyny pisza to wozek dla dziecka 1+ mniejszego tam nie wlozysz. Ale od przyszlej wiosny na bank sie super sorawdzi wuec jak pozyczaja to bierz i sue nie zastanawiaj

Bluelovi - Ty to jestes hardcore normalnie z ta wyprawka i torba juz spakowana ;)

Co do rozm koszuli dla mamy to ja bym brala normalnie taki jaki macie. Producebci uwzgledniaja ze to koszula ciazowa wiec np S jest wieksza niz normalne S. Tak mysle bo tak mialam w pierwszej ciazy. Normalnie nosilam M/L i jak teafilam do szpitala w 23tc to koszule kupowala i dowozila mi mama no w domu tylko satynowe i kotonki mialam:D i mama pomyskala ze skoro nosze L to wezmie mi XL :oops: efekt taki ze polozne sie smialy ze dwie sue tam zmieszcza takie jak ja. Wygladalam komicznie. Pozmiej maz mi dokupil inna a tamta poszla na szmaty. Byla tak wielka w ramionach i wszedzie ze nie bardzo nawet bylo jak zwezic
 
No tak tylko ja mam do wybory w sumie dwie opcje ktore naja sens.

1- kupię gondole i po gondoli przesadze mala w maclarena. Bedzie miala wtedy 6 mcy i bedzie zima(czyku juz wiem ze bez sensu)
2- kupie wozek 2w1 i juz nue bede potrzebowała pozyczac od znajomych maclarena.( bo po co mi 2 spacerowki?)

No chyba ze maclaren pozycze na lato dlatego ze bedzie lzejszy od xlandera? mala bedzie miala rok juz. Tylko czt to ma sens?
 
reklama
no właśnie z tymi rozmiarami tez mam problem :/ jeszcze kawałek czasu trzeba się turlać a jak wiadomo to końcówka to najwięcej wchodzi na wagę więc nie mam pojęcia jakie koszule staniki kupić :/ ... Musze poszperać i odszukać listę dla mamy co potrzeba z reszta dla małej tez bo ja w tym temacie przy waz to kuleje mocno ... Przypomniało mi się że w rossmanie kupowałam stanik do karmienia przy synku no i sprawdzał się a kosztował koło 20 zł tylko ciężko z doborem rozmiarów ( jak ktoś ma duży biust to ma problem ..:/ ) standardowo 75 .... chyba do 85
 
Do góry