reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Sweetka - zdecydowanie opcja nr 2. Ale maclarena tez bym przygarnela;) fajnie sie sprawdzi chocby jako wozek podreczny na zakupy na osiedle czy do marketu czy ktotki spacerek. Ja mialam xlandera i szkoda mi bylo wydawac kasy na dodatkowy zwlaszcza ze te dobre sa drogie. Maclareny to chyba ok 1.5tys same parasolki. Xlander byl super ale jednak jest ciezki jak gdzies na sklepy jechalam to wolalam albo na rekach mala przenosic z jednego do drugiego albo w ogold auta nie bralam i robilam km na pieszo bo to wkladanie i wyciaganie wozka z bagaznika co chwile wkurza i niestety meczy i nadwyreza nasze kregoslupy bo wozek niestety swoje wazy.

No chyba ze mackareny maja wielkie gondole i upchniesz w niej dziecko tak do 10 mcy to wtedy np. w lutym moglabys na upartego przelozyc do spacerowki od razu ale to gondola musialaby byc wielka i przede wszystkim szeroka. Maxi cosi mura taka ma. Jest mega szeroka. Musialabys sprawdzic czy jest kompatybilna z ta spacerowka albo jaka ma maclaren. Porownaj wymiary na necie i juz
 
reklama
No tak tylko ja mam do wybory w sumie dwie opcje ktore naja sens.

1- kupię gondole i po gondoli przesadze mala w maclarena. Bedzie miala wtedy 6 mcy i bedzie zima(czyku juz wiem ze bez sensu)
2- kupie wozek 2w1 i juz nue bede potrzebowała pozyczac od znajomych maclarena.( bo po co mi 2 spacerowki?)

No chyba ze maclaren pozycze na lato dlatego ze bedzie lzejszy od xlandera? mala bedzie miala rok juz. Tylko czt to ma sens?
Sweetka druga opcja na sens. Zimę przejeździe w spacerowce wyższej amortyzowanej i cieplejsze. A latem na wypady, wyjazd do sklepu czy cokolwiek przyda się maclaren. Wiele moich sasiadek zmieniły wozki na spacerówki właśnie ok roku szczególnie przy wyjsciach na plac zabaw czyli krótkich. A na dłuższe spacery nadal możesz korzystać ze spacerówki 2 w1. Dziecku będzie wygodniej się przespać na przykład.
 
sweetka no też tak myślę może kup wózek 2w1 taki jak ci pasuje i po problemie :) w takim pojeździ i niemowlak i starsze dziecko, dla maluchów naprawdę wygodniejsze są z dużymi kołami

co do koszul to ja tylko takie koszulki do karmienia do legginsów w h&m chcę kupić podjadę sobie przymierzyć, ogólnie koszulki i tak wolę zawsze luźniejsze niż dopasowane a już na ten poporodowy brzuch to tym bardziej większe :D
w primarku popatrzę może jeszcze za jakąś rozpinaną piżamą tak na noc do spania
http://www.hm.com/de/product/52026?article=52026-G
http://www.hm.com/de/product/60429?article=60429-A
 
Na temat wózków to ja się nie udzielam bo sama miałam problem z wyborem. Moja pierwsza ciąża no i pierwszy dziecko w rodzinie od dłuższego czasu więc wsłuchuje się w wasze opinie i znajomych :)

Nadal jeszcze zajmuje się wyposażeniem łóżeczka i teraz tak się zastanawiam nad poduszką klinem. Czy któraś z was używała?
 
sweetka zdecydowanie 2w1 maclaren na pewno nie nadaje się dla 6 miesięcznego dziecka, raczej na zakupy, jakies wyjścia dla starszego dzieciaczka. A gondole do maclarena to sa takie wkladane, dla mnie to taka prowizorka i na pewno tez nie do używania caly czas.
 
sweetka ja miałam ( mam ) przy Adasiu xlandera ax spacerówkę nadal jej jeszcze używam a ma 31 miesięcy . Jeśli chodzi o spacerówkę to duże koła są mega wygodne czy zima czy lato .... przejedziesz po sniegu zimą , latem po piachu na plazy .:) wozki z małymi kołami to raczej miejskie sa wybierzesz się do sklepu po chodniczku i tyle ... wygodne bo lekkie sa . mi się podoba wózek ( bratowa ma więc oblukałam wymacałam ..) BABY JOGGER CITY ELITE jest funkcjonalny wygodny dla dziecka nawet już starszego.. ( no tylko ta cena :/ )
Co do klinów to polecam nam się przydał przy infekcjach dziecku się lepiej spało i oddychało .
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1452535476.815279.jpg

I zamówiliśmy wózek,,, czekamy ;) jednak ten :p
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1452535476.815279.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1452535476.815279.jpg
    58,6 KB · Wyświetleń: 224
reklama
Do góry