reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Aaaa zapomnialam calkiem ze jeszcze online mozna ☺ dzieki za podpowiedz. Jutro rano oblukam sobie jak maz bedzie w robocie ;) czego oczy nie widza tego sercu nie zal no nie :D
 
reklama
Ubranka są przesłodkie :p
Mój biust z małego B <rozmiar podstawówkowy> wskoczył na D! aż się boje co będzie jak dojdzie jedzonko :p
Zrobiłam sobie na wszelki wypadek zdjęcie bo może już takiego cyca nie będę miała nigdy :)
Ja teraz mam szał latania po lumpeksach...nowe ciuszki już mam na początek ale takie cudeńka jakie znalazłam po 3 zł ostatnio...eh już nie mogę się doczekać :D
 
To i ja się chwalę zakupami :p
Kocyk,rożek,geterki nowe a reszta upolowana :p
 

Załączniki

  • ubranka1.jpg
    ubranka1.jpg
    128,7 KB · Wyświetleń: 64
  • ubranka2.jpg
    ubranka2.jpg
    186,8 KB · Wyświetleń: 54
  • ubranka3.jpg
    ubranka3.jpg
    140,2 KB · Wyświetleń: 53
  • ubranka4.jpg
    ubranka4.jpg
    215,7 KB · Wyświetleń: 54
  • ubranka5.jpg
    ubranka5.jpg
    158,6 KB · Wyświetleń: 63
  • ubranka6.jpg
    ubranka6.jpg
    161 KB · Wyświetleń: 61
  • rożek.jpg
    rożek.jpg
    177 KB · Wyświetleń: 69
  • spiochy.jpg
    spiochy.jpg
    215,2 KB · Wyświetleń: 63
  • spiworek.jpg
    spiworek.jpg
    132,9 KB · Wyświetleń: 70
  • sukienki.jpg
    sukienki.jpg
    218,9 KB · Wyświetleń: 72
Haha Majka ja też sobie teraz foty cykam bo nie wiadomo jak bedzie pozniej ;-)
I właśnie ja się jutro na lumpy wybiorę czegoś poszukać, a jak nie to olx jest jeszcze:-)
 
cudeńka można upolować za grosze.
Ja teraz mam fazę i będę szyła literki żeby imię na ścianie powiesić.chciałam kupić ale bez sensu płacić 10 zł za literke i płacić za wysyłkę.
 
Ile kosztuje dobry rożek w Pl ?wczesniej mama mi przez kogoś podała..firmy drewex...bardzo lubiłam...znalazłam na amazon polskie rożki..piekne :) ale cena trochę wysoka 45$ to drogo czy tanio?...zamówić w Pl i mama mi przyśle jako prezent czy kupić na amazon?...a nie chce w sumie mamy na koszta narażać ..
 
reklama
Jak bylam w smyku w poniedziałek to rożki tam.mieli po 50 zł i mi sie wydaje ze taki wystarczy. W pepco kiedyś patrzyłam to.po 20 i 30 zł nawet były. W jakimś sklepie droższe oczywiscie tez widziałam, ale to.jest zakup na chwilę więc nie będę wariowac:wink:
Też jeszcze nie mam rozka ale chyba zlecę komuś żeby kupił jako prezent:biggrin2:
 
Do góry