reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
Kitki te w kolorowe paski i wiązane mam 36/38, poza tym biale 38/40 i jedna 40/42 bo szkoda bylo zostawic :-) ale siostra kupiła mi czapeczke na 3 msce i jest taka malusia że nie wiem czy wogole takie małe główki dzieci mają
 
Ooo alunia z takich zakupów mój maz tez by sie ucieszył ;)
Klaczek ale sie uśmiałam z twojego rozmiaru hahaha
Lusinda boskie te ubranka :D
 
Nie pamietam ktora z Was ale ktoras pytala o sztuki. Ja nie mam tego duzo:
Pajac gruby polarowy na wyjscie 1szt.
Dres 1szt.
Pajac grubszy 2szt
Pajace takie ciensze 5szt
Spodnie dresowe 3szt
Spodnie takie ciensze 2szt
Czapeczki 7szt
Skarpetki 10szt
Rampers 1szt
Komplety na krotki rekaw body plus spodenki do tego 3szt
Body dlugi rekaw 7szt
Body krotki rekaw 10szt
Body bez rekawkow 3szt
To z grubsza tyle chyba ze cos pominelam
Myslicie ze starczy na poczatek bo to jest doslownie kilka szt 56 i 62 wiekszosc
 
Tez mi się wydaje ze trochę bieliznianych mało. Bo tych najwięcej na początku potrzeba. Ale przecież to pewnie nie koniec zakupów :p zawsze coś tam się dokupi bo wpadnie w oko.
Lusinda piękne twoje zakupy.
Mąż przyniosl te ubranka po córci które mogą być dla chłopca i niewiele tego. Także sporo musze dokupić. Na 56 tylko 3 body i tyle.
 
No wlasnie tak sie zastanawialam nad tymi bodami itd...czyli moge z czystym sumieniem isc do pepco albo smyka po raz kolejny :D

Ja po corci nie mam nic takiego malusiego, za duzo czasu juz minelo
 
O matko ja mam po 10-12 dla dwójki ;) co to jest. Musze zaplanować sobie jeszcze jakieś e-zakupy. Chociaz w smyku to kiepsko z rozmiarami.
 
No wlasnie w smyku juz poprzebierane. Do h&m nie hade bo mam daleko a maz auta nie chce mi zostawiac. Poza tym nie wiem czy sa wyprzedaze bo ostatnio jak bylam to wyprzrdaze byly ale nie na te maluszkowe ciuszki
Zapisalam sie do urzedu na pt rano po raz kolejny z tym dowodem to moze pepco nawiedze
 
reklama
Do góry