reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

mam identyczny rowerek, ale mały trochę idzie sam, a jak się zmęczy to chętnie wsiada do rowerka, ale służy tylko na krótkie spacerki po osiedlu.
 
reklama
cambria taki namiot fajna sprawa, ale u mnie brak miejsca na to. Sama miałam namiot jak byłam mniejsza i rodzice mi go rozstawiali wiosną i latem na balkonie.

Ja chciałam zapytać się na pomysł na zabawki dla dzieci na ich etapie rozwojowym, nie chodzi mi tutaj o zabawki typu samochodziki kolejne czy misie uczniaczki i tego typu, tylko takie które rozwijały by jakieś zdolności coś w stylu puzzle, układanki jakieś. Kiedyś chyba rysia pokazywała jakąś tam układankę, tylko nie pamiętam o co w niej chodziło.
 
mała mi własnie też nie wiem już co mam kupować bo u nas jakoś z puzzlami nie idzie. Generalnie małe zainteresowanie a ma tego sporo.
 
mała mi mam ten sam problem.
W piątek przyniosłam Isi memory choć przekonana nie byłam bo myślałam że bedzie za trudne, ot ponazywamy sobie zwierzątka, a ona była zachwycona, co chwila mnie ciągnie zeby sie z nią tym bawić, pokazuje zwierzątko do pary, szybko załapała o co kaman (wrzuciłam filmik na fb bo moja mama nie mogła uwierzyć :-D ) może i u Was by sie sprawdziło?

ja sobie tak podpatruje co mają nasze trzylatki w grupie i kombinuje czy Iś by sie tym zainteresowała.
na początku roku hitem były dla nich kostki edukacyjne coś w tym stylu

kostka-edukacyjna-5-w-1-gospodarstwo.jpg


1321718334cfaa19bf138a.jpg


poza tym różnego rodzaju tunele (coś w stylu takiego domku z tunelem jak pokazała concita) of kors klocki, ale takie:

6750-klocki-edukacyjne-mega.jpg


proste układanki

ukladanka-drewniana-zwierzeta-farma-1.jpg


no i dla dziewczynek zabawy w dom, plastikowe naczynia kubeczki, lale, wózki itd.

tym zachwycały sie nasze trzylatki, nie wiem czy dla naszych też juz by było to atrakcyjne. Myslałam o takich układankach bardzo prostych, musze polukać czy coś by było, kiedys w biedronce takie można było kupic...
 
reklama
My mamy takie proste ukladanki, jak pokazala Alicja i takie Maura uklada, kupilam drewniane 4 elementowe i nie bardzo, umie pokazac, ktore elementy do ktorego zwierzatka, ale ich razem nie zlozy odpowiednio.
Ale sa tu maluchy , ktore kilkanascie czy kilkadziesiat elem. rozwalaja:))

Ala, gdzie kupilas to memo?? Sliczne obrazeczki. A filmik z Isia rewelacja!
Ja kupie teraz drewniane domino. Zobaczymy:)
 
Do góry