reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
eliza- śliczne!!!!Sama bym chętnie takie Amelce kupiła:tak:.Obie wersje i jeszcze model "Judy" na dodatek:-p:-D. Że tez u nas takich fajnych nie ma:-(- wszędzie "naćkane" jakichś ozdóbek,różowości:baffled:.Ostatnio szukalam na Allegro dla niej zwykłych pantofelków ,takich w stylu "Mary Jane".I ...kicha. Nie było na nią. Trafiłam na jedne, używane i w dodatku nie ten rozmiar:no:.W sklepach nie lepiej.
A co do ceny- cóż, powiem Ci, że porównywalne, niestety...dobre buciki dla dzieci kosztują:-(
 
Ostatnia edycja:
Eliza butki śliczne.
U Nas w sklepach to normalnie nie ma w czym wybrać, a różnorodność kolorów na jednej parze mnie po prostu przeraża, bo ja raczej wolę kupić w jednym kolorze buciki, żeby pasowały do większości ubrań.
 
Eliza sliczne te buty a cena coz za jakosc sie placi moja mama mowi zawsze tanie mieso to psy jedza:-D

Wioli... :-D:rofl2::laugh2: Dobre powiedzenie, mama ma racje :-p No i w ogole to sie zgadzam z ta jakoscia, tylko niech ktos to mojemu wytlumaczy. On to ma takie "hamerykanskie" podejscie - po co za duzo wydawac, jak za dwa miesiace dziecko wyrosnie... :crazy: To mu powiedzialam, ze glupoty wygaduje i nie bede dziecka skazywac na niewygodne, nieprzepuszczajace powietrza buty, tylko dlatego ze 15 dolarow kosztuja :baffled: Juz jedno takie badziewie mamy.

Happy, mnie sie tez te drugie podobaly :-) A z tych co kupilam, to w ogole najbardziej mnie urzekly te czerwone, ale niestety, u nas to nie przejdzie. Tatus jest wyjatkowo wyczulony na "rozdzial plci". Nawet jak dla zabawy Adamowi musne buzie moim pedzlem do pudru, kiedy sie mi przyglada z rana w lazience, to tatus marszczy brwi i jest bardzo niezadowolony. Po czym orzeka, ze chlopcy nie nosza makijazu, grobowym tonem :-p:-D Czesto sie z nim przekomarzam, bo taki zasadniczy w tej kwestii ;-)

Aha, tak pomyslalam, ze jakbys miala jakies specjalne "marzenia" butkowe czy inne dla Amelki, to w sierpniu bede w Polsce i moge zakupic co tam chcesz :-)
 
Ostatnia edycja:
Eliza,dzięki wielkie za to, ale juz "nadałam temat" tatusiowi i ma się we Francyi rozejrzeć;-).Poza tym, "natchniona" tymi butkami, co pokazałas, wczoraj znów rajd po sklepach sobie zrobiłam. I znów:no:.Jedne znalazłam, nawet fajne, takie właśnie wizytowe, czarne pantofelki. I cena też nie powalająca, bo 80zł. Niestety- lakierki:baffled:. A nie można było w tym samym fasonie "normalnych " zrobić, ja się pytam????:crazy::baffled:
 
No, właśnie...:baffled:. Może jeszcze, jakbym miała kupę kasy do wyrzucenia, to bym kupiła " na jedno wyjście", bo gdyby nie ten nieszczęsny lakier, to fason nawet ładny. Ale tak to nie:no:
 
reklama
Do góry