reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Happy to rzeczywiście różnica jest spora w cenie
Nam pampersy pasują bardzo dla Kubusia są rewelacyjne nie przemakaja nie uczulaja a tych tobolow nie zauwarzylam także nawet nie kupuje innych
 
reklama
pieluszki rossmanowe też podrożały niestety :-(happy ma racje :tak:
My kiedyś używaliśmy dady ale chyba uczuliły i przestaliśmy kupować, więc teraz tylko rossmanowe bo do żłobka to wole tańsze, no i czasami jak rodzice kupią to pampersy oryginalne, a innych nawet nie testowaliśmy. Chociaż bardzo długo od urodzenia używaliśmy tylko pampersów. Dopiero chyba przy 3 zaczeliśmy coś kombinować ;-)

dawidowe, nie przepadam za dywanami, obecnie nie mam wcale. A te co wstawiłaś też raczej nie w moim guście :no: chociaż ta panterka interesująca jest :-p

e-lona, my mamy takie, ale starszy model bo po innym dziecku, a to się chyba tyczy jakieś konkretnej serii z przed kilku czy kilkunastu miesięcy. A tak apropos to z Patrykiem uwielbiamy ten fotelik :-)
 
co do fotelików to my mamy te co Mała Mi i one w sezonie kiedy Olka była mała były najlepiej punktowane, ale że jest duża konkurencja to teraz inne są na topie.
co do pieluch to ja używam dady, a używałam Huggiesów i Olka mi się w nich odparzała, więc ich już dla Arka nie kupuję, te z Lidla miałam ale one dla mnie twarde są i też obcierają, jedynie pampersy lubię, ale cenowo są drogie i dla mnie są porównywalne do Dady, więc kupuję dadę bo tańsza jest, czasem biorę te z Rosmana, też nie są złe.
 
CONCITA my worki sako mamy 2 plus podnóżki i jeszcze jeden taki do leżenia. ale po chwilowej fascynacji znudziły się i nam i Alicji i teraz nam mieszkanie gracą i z chęcią bym się ich pozbyła ale jednak nie należą one do najtańszych elementów wystroju mieszkania, więc tak je przekladamy z pokoju do pokoju :cool2:
 
Concita pufy sako podobają mi się od dawna, ale nie wiem gdzie bym ją wcisnęła :-) Wystarczy mi zabawek młodego w salonie.

Jak chodzi o pieluchy, to głównie kupujemy Dady, ewentualnie pampersa. Ostatnio mąż wrócił do domu z babydream. Huggisów nie lubię z powodu odrzucającego mnie zapachu.

Happy każda z pieluch jest innej wielkości. Porównując jeden rozmiar najmniejsze wychodzą pampersy (głównie na wysokość). Dady są troszkę większe a największe wychodzą Babydream (mam te czerwone). Mam w domu jeszcze jedne pampki(nie wiem jakiej firmy, bo wyrzuciłam opakowanie), ale te to są chyba na słonia. Jak założyłam Wojtkowi, to na dole miał wielką dziurę, nie dało się ich naciągnąć na tyłek. Swego czasu dokładałam jedną pieluchę do drugiej stąd mam porównanie. W tej chwili mamy 4, ale przy wadze 10kg, Wojtek śmiało mógłby nosić 3 z Babydream. W pampersie byłoby już ciężko, chociaż jeszcze w grudniu ubierałam mu 3 z pampersa. On jest na tyle szczuplutki, że muszę mu wysoko naciągać pampka i bardzo wąsko zapinać rzepy (prawie się łączą na środku). Teściowie Dady zapinają mu zakładając rzep na rzep (tu akurat lekko przesadzają)
 
elusia dzieki za inforacje o dywanie, Wkońcu nie zdecydowałam się na niego i kupiłam shaggy.

A co do pieluch babydream ja wierna pampersom zaczynam kupować je do żłobka.
 
Co do fotelików mamy Cybex pallas i zarówno my jak i młody jesteśmy nim zachwyceni, no ale jak wiadomo, nie każdy dzieć chce w tym siedzieć, naszemu się podoba akurat :)

Co do pieluch to my głównie Pampersy kupowane na promocjach, mieliśmy też swego czasu Dady, ale się zraziłam jak mi kilka razy przeciekły, testowałam też Huggies Little Walkers bo wygrałam paczkę, nawet całkiem fajne, ale cena powalająca, więc podziękowałam :)

W dywanach nie pomogę, bo nie lubię dywanów, choć aktualnie mam, żeby cieplej na podłodze było jak się tam mały bawi.

Chciałam wam też polecić siedziska Sako :) Moje dziecko to raczej wiercidupa, a w tym fajniutko sobie siedzi i np bajkę ogląda, lubi się też na to rzucać, klepać no i myślę, że to fajna sprawa na długi czas, przy okazji wygodna i wieczorem to ja się na tym wykładam na film hahahahah

hihih, pioszesz o nas :) też mamy cybex pallas i mlody lubi go nawet spi w nim bez problemu ;) pampersy na promocjach, tylko ostatnio dady uzywamy, nie przeciekaja i wcale mokre nie sa jak nasiousia, mamy tez worek sako i mlody uwielbia go, biegnie i sie rzuca z radoscia ;)



mamy to krzesleko kupione w 2010 roku i zgadnijcie jaki mam numer seryjny
"IKEA
prosi klientów, którzy posiadają wysokie krzesełko dziecięce ANTILOP od dostawcy #17389 " dokladnie 17389
mamy tez takie ywpasne regulowane i mlody zdeycdowanie woli to ikeowskie
 
reklama
Do góry