reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

wiem, że to śmieszne pytania, ale pamiętajcie, że jestem blondynką ;-)
mam pytanie, a zarazem wielką prośbę do dziewczyn, które korzystają ze spacerówki od dużego wózka, tzn spacerówki nałożonej na stelaż, gdzie wcześniej była gondola: jakiej folii przeciwdeszczowej używacie? tej samej co na gondolę? jaką kupić? bo te specjalnie do spacerówek na allegro to mi wyglądają na takie do typowych spacerówek i nie wiem co kupić :-(

ja kupilam folie uniwersalna, wlasnie chya tez za 20zl, wiem ze w smyku sa a i w markecie dostaniesz
 
reklama
Powinna,ja mam wózek taki wielofunkcyjny- gondolę "przerabia się" na spacerówkę i uzywam jednej folii:).Tylko tez muszę chyba zakupić juz nowa,bo ta moja rozdarła się ,nawet nie wiem,kiedy:(.
 
do mojego w sumie jak tak patrzę też powinna się nadać. ja swoją zgubiłam kiedyś z kosza pod wózkiem przy dużym wietrze, bo kosz jest tak beznadziejny...
 
Natolin - ja mam spacerówkę na stelażu od gondoli i kupiłam taką folię uniwersalną i pasowała zarówno na gondolę jak i teraz na spacerówkę :-)

A nad takim drewnianym labiryntem to też się już kiedyś rozglądałam i mam zamiar kupić bo to super zabawka :-)
 
Dziewczyny, które już jakiś czas korzystają z krzesełek do karmienia i wózków typowo spacerowych, które polecacie? Wózek jest mi potrzebny na stałe wyposażenie samochodu oraz wakacyjne wyjazdy. Na co dzień nadal będziemy korzystać z tego co mamy. W związku z tym musi być lekki, łatwy do składania i rozkładania. Dobrze by było gdyby się rozkładał całkiem na płasko. Nie wiem czy chcę czegoś więcej :-) Co do krzesełka, to na pewno musi mieć regulowaną wysokość, całkowicie odpinaną tackę i odchylane oparcie (kubełkowe siedzenie odpada). Nie jestem pewna kółek. Sama nie wiem czy chcę czy nie, bo krzesełko raczej na stałe będzie stało w kuchni. Hihi, najważniejsze- ma być zielone :-D Oczywiscie żartowałam, chociaż jak będzie wybór, to na pewno wybiorę ten kolor.
Wiem, że temat wózków i krzesełek często się tutaj pojawiał, ale nie mam siły szukać( po kilku kartach zrezygnowałam).
 
Ja ze spacerowek mam coneco saturn- duze kolka, sklada sie w parasolke, rozklada prawie na plasko(ale to w spacerowkach, chyba sie zwie na plasko) i co najwaznjesze ma bardzo duzo miejsca w srodku. jest szeroki i zarazem gleboki, tak ze dziecko moze sobie dobierac ogodne dla siebie pozycje

A z krzeselek mam drewniane, wiec nie pomoge, drugie chyba kupie tez drewniane, bo zaraz zamierzam madziola wyeksportowac do duzego lozka, do pokoju siostry, wiec miejsce bedzie:)
 
reklama
łóżeczko mam najzwyklejsze z allegro sosnowe i jak na razie jest bardzo OK :-)
a spacerówkę jedną mam od wózka 3w1, a druga to maclaren, super jest, ale to parasolka
 
Do góry