reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

jesli chodzi o pampki to u nas 3 sa w cenie bez promocji nawet do 60zl za opakowanie, nie wiem ile to wychodzi, za sztuke, ale chyba cos ok 70gr...najtansze jakie widzialam, sa po 55zl chyba, takze interes strasznie dorgi...
 
reklama
sugar no wlasnie to jest ulubione czy nawet jedyne weekendowe zajecie Polakow niestety:zawstydzona/y: i co rusz łapia ich na przemycie.Jak ktos troche sie rozezna to i alkohol mozna kupic w normalnej cenie w monopolowym.Ja niestety nie mam dobrego zdania o Polakach i tego co soba tu reprezentuja (oczywiscie nie o wszystkich zeby nie bylo);-)
 
To ciekawe, bo teściu tę wódkę zawsze dla Norwegów zabiera, twierdząc, że tamci piją na umór.
I nie przemyca, żeby nie było- bo się poczułam, jakby mój teściu to był chlejący, nic sobą nie reprezentujący przemytnik.
 
sugar przeciez nie znam Twojego tescia,mowie o tych co znam.I mowie o Polakach a nie Norwegach
Co do przemytu to powyzej 1 litra to jest przemyt a sama napisalas,ze zabiera w wiekszej ilosci. Chociaz absolutnie to nie bylo kierowane do Ciebie i Twojego tescia
 
ostatnio była na głównym trochę mowa o niekapkach, ja postanowiłam dzisiaj, że skoro jestem zadowolona z produktów lovi to do butelek lovi dokupiłam takie uchwyty treningowe, końcówkę do picia miękką i końcówkę niekapka miękkiego i jutro będziemy testować to dam znać :-) z tego niekapka przynajmniej da się pić, bo z tego co wcześniej miałam (dostałam go) pić się nie dało ;-)
 
ostatnio była na głównym trochę mowa o niekapkach, ja postanowiłam dzisiaj, że skoro jestem zadowolona z produktów lovi to do butelek lovi dokupiłam takie uchwyty treningowe, końcówkę do picia miękką i końcówkę niekapka miękkiego i jutro będziemy testować to dam znać :-) z tego niekapka przynajmniej da się pić, bo z tego co wcześniej miałam (dostałam go) pić się nie dało ;-)

Natolin ja właśnie z Lovi kupiłam końcówkę i uchwyty i doopa. Mały choć się bardzo stara nie może się napić. Mi też to średnio wychodzi.
 
Hmm, my mamy uchwyty i ustniki aventu. Z piciem nie ma już problemu, choć młody zdecydowanie woli smoczki. Nawet ja potrafię sobie "łyknąć" z tego niekapka :-)
 
reklama
Mi małego szkoda jak chce się strasznie napić z tego niekapka i kombinuje języczkiem jak przy piersi albo smoku. Nie mam sumienia na to patrzeć.

Hihi, widać jakaś sprytniejsza jesteś :D hihi A to ciągniesz czy jak? Heh sorry za określenia :)
 
Do góry