reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Rysia,dzieki:).Amelka ma cos w tym stylu,tylko o wiele mniej skomplikowane przy tacce do huśtawki i uwielbia sie bawic tymi rybkami na "fali",więc myslę,że taki wypasiony labirynt tym bardziej jej podejdzie:))).
 
wiem, że to śmieszne pytania, ale pamiętajcie, że jestem blondynką ;-)
mam pytanie, a zarazem wielką prośbę do dziewczyn, które korzystają ze spacerówki od dużego wózka, tzn spacerówki nałożonej na stelaż, gdzie wcześniej była gondola: jakiej folii przeciwdeszczowej używacie? tej samej co na gondolę? jaką kupić? bo te specjalnie do spacerówek na allegro to mi wyglądają na takie do typowych spacerówek i nie wiem co kupić :-(
 
ja mam taki labirynt i szczerze Madzi jeszcze nie dawalam, ale Zosia ktora manualnie jest troche do przodu, nie potrafi sie nim bawic, a chodzi o to by raczka przeciagnac drewienko, a nie zrzucic tylko, ale zabawka super rozwija
 
reklama
Do góry