reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

A ja na gwałt szukam wózka spacerówki i łóżeczka dla małego. Z kołyski mi zaraz wyleci:p Aż strach go tam trzymać,,,

LOzeczko polecam z allegro, bukowe gosciu robi, sa super i w przystepnej cenie, ma tez materace, zaraz znajde linka

o prosze Amal Plus - meble dziecięce ja mam kacpra z szuflada w kolorze teak, materac pianka-kokos ze sciaganym pokrowcem ok 10cm grubosci. Z wysylka zaplacilam cos ok 300zl. lozko ma tylko jeden minus strasznie smierdzi, musi sie troche przewietrzyc.
 
reklama
Ja mam takie zwykłe łóżeczko bez szuflad i innych bajerów takie jak to pierwsze za 119 zł ze strony, którą Ladygab wkleiła. Synowi służyło ponad 3 lata, a teraz córa go używa.
 
Powiedzcie mi ile w Polsce w sklepach srednio kosztuja pampersy?tzn ile wychodzi za sztuke.Bo wszyscy wywoza z Norwegii do Polski pampersy i zastanawiam sie czy faktycznie jest taka roznica w cenie
 
To zależy od rozmiaru, bo np. trójki bywają w promocji, że wychodzi po ok 50 gr za sztukę, a czasem, ale bardzo rzadko poniżej 50gr. A jak w Norwegii?
 
U nas srednio wychodzi 30gr za sztuke(Mowie o 3 bo obecnie tych uzywamy).Do konca 2010 roku byla wszedzie promocja,ze albo co druga paczka gratis albo 3 paczki i 4 gratis to bylo jeszcze taniej.Wiec jednak jest zaj...a roznica..
 
O kurcze - no to rzeczywiście taniocha - to w Polsce nawet te biedronkowe najtańcze rozmiar 3 wychodzi po 42gr... a ich jakość do Pampków nijak się ma. No i te 50gr to na dobrej promocji jest, normalnie wychodzi rozmiar 3 jakieś 67gr chyba...
 
o kurcze, to nieźle!!! a powiedz jak z innymi artykułami? jakie są u Was średnie ceny? takie podstawowe produkty. jak będziesz mogła to napisz.
 
natolin jezeli biorac pod uwage najnizsza stawke godzinowa i co mozesz za to kupic to wszystko jest tansze..
Jezeli chodzi o spozywke to jest kilka sieciowych sklepow ,w ktorych wszystko jest to samo i np. srednio chleb kosztuje ok 10zl ale jest tez taki za 2.50.Oni tu sa zamknieci na wszystko co nie jest norweskie i np taki carrefour czy tesco nie mialo by tu szans bo nikt by w nim nie kupowal bo oni twierdza ,ze jak cos jest tanie i nienorweskie to znaczy ,ze jest do niczego..Mnostwo przykladow moglabym podac.Ale to lepiej dla nas bo nam nie przeszakdza jak cos jest tanie:-):-)
Kiedys duzo rzeczy przywozilo sie z Polski a teraz przestaje sie to oplacac..
 
reklama
Do góry