reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Efa - fajny ten fotelik, no i cena też całkiem przystępna. Bo jak widziałam tu niektóre te foteliki to ceny przerażające... A jednak nie chcę też jakiegoś bubla kupować.

My to na razie jeszcze w tym jeździmy, on jest do 13kg, ale wydaje mi się że nie da rady jeździć nim do tego czasu aż mały taką wagę osiągnie. Nóżkami już trochę dotyka, ale jeszcze się spokojnie mieści. Jak głowa zacznie mu się zbliżać do końca oparcia to wtedy kupimy większy. Myślę, że za jakieś 2 miesiące, chyba że zacznie rosnąć na potęgę.
 
reklama
nie no spoko, nie mówię, że nie :-) ja będę szukała jednak z 4. gdyby było mnie stać to bym oczywiście kupiła te tyłem montowane... ale na razie jeszcze o tym nie myślę.
Patrzyłam na inne, ale ten był jakoś największy po rozłożeniu. Chciałam, żeby nam na długo posłużył.
Generalnie jestem bardzo zadowolona :)
Opcja półleżąca jest, więc na razie ustawiona jest taka na stałe. Obicie można prać. Po bokach są półki na butelki. Pasy są "lotnicze", bardzo wygodne. Zagłówek jest naprawdę solidny i chroni główkę ze wszystkich stron. Jak dziecko urośnie, to pasy się zdejmuje i zapina już na zwykłe, samochodowe, zagłówek idzie razem ze wzrostem dziecka do góry, a boki się rozszerzają też razem ze wzrostem dziecka. Wszystko mi się podoba.
 
reklama
Do góry