reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Bardziej niebezpieczny jest baldachim dziewczyny i nie panikujcie :D
Będziecie widziały czy coś jest niebezpieczne czy nie - zobaczycie o to sie nie macie co martwić na zapas teraz RELAX _ TAKE AN EASY......
 
reklama
Ja planuje kupic baldachim, ale dlatego, zeby dziecko mialo troche prywatnosci bo bedzie w naszym pokoju gdzi ejest wszytsko i ogolnie cale "zycie" sie tu odbywa, a dwa ze z przedpokoju wchodzi si eprosto na lozeczko, wiec sie przyda jakis baldachim.

Pozatym Zosik spala chyba od 2-3 tygodnia tylko na brzuchu, ni ebylo mowy o tym by zasnela w inny sposob...
 
Sparr ja nie panikuje, ja po prostu przerobiłam temat SIDS od deski do deski. Mąż wybił mi z głowy monitor oddechu ku mojemu oburzeniu i rozpaczy wręcz ale stwierdził ze zwykłe srodki ostroznosci wystarczą czyli odpowiednia temp w pokoju gdzie dziecko spi, nie przegrzewanie malucha i prawidłowa cyrkulacja powietrza w łózeczku. Dzieci często wpadaja w bezdechy i często same z nich wychodzą zanim rodzic sie zorientuje a wychodza z nich bo delikatny podmuch powietrza sprawia ze łapią oddech, więc ja tam wole zeby mi ochraniacz nie blokował tej cyrkulacji.
 
oprócz tego kupiłam materac pościel kocyki okrycia kapielowe i wiele różnych pierdułek musze to uporządkować i zobaczyć czego mi jeszcze brakuje:):)
 

Ja mam to łóżeczko. Bardzo mi się podoba. Jest solidnie zrobione. Do tego jest szuflada, bez której chyba nie miałabym gdzie poupychać wszystkiego :) W pokoju się ładnie prezentuje. Mam te łóżeczko po innym dzieciaku, a jest w niezniszczonym stanie, zero zadrapań itp- tak więc solidne to ono jest i myślę,że długo może posłużyć :) No i te gwiazdki, księżyc mi się podoba :D

A ja dzisiaj zakupiłam dla siebie podkłady poporodowe i majtki siateczkowate, tak więc mogę do torby włożyć.
 
nam o SIDS na szkole rodzenia mowili i tez odradzali wszelkie ozdoby dookola lozka jak rowniez maskotki, zabawki w samym lozku. jednym slowem nakladli mi do lepetyny toco juz sama wyczytalam, a lolisza potwierdzila. ja w ogole w psychoze wpadlam i monitor oddechu zakupilam, tak zeby mnie sie lepiej spalo.

basienka2807 - foteliki maxi cosi i britax maja najlepsze oceny w crash testach wiec wybor jest dobry. nie wiem czy kupowanie go na allegro to dobry pomysl, bo fotelik moze byc powypadkowy a wiec bezuzyteczny. chyba, ze wyjatkowo ufasz sprzedawcy
 
reklama
Ja też mam ochraniacz taki na pół łóżeczka i małą będę ciut niżej kłaść na początku. Baldachim zapewne robi mały kącik dla maluszka ale nie mogę się przekonać do niego. Po prostu mi się nie podoba :) Także mała będzie musiała znosić mamę i tatę przez pierwsze 4 miesiące, bo potem już będzie miała swój pokój.
 
Do góry