reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Ja smoczki kupiłam 2 szt. z Aventu, mąż wybierał bo ja nie mogłam się zdecydować he he taki był wybór. Jestem ciekawa tylko czy będzie mała chciała smoka bo ja ich nie lubiłam:)
Udało mi się znaleźć kabel od aparatu to porobię fotki i powrzucam zdjęcie wózka i łóżeczka:)

Co do koszyczków to ja kupiłam w Tesco hipermarkecie 2 szt. za 24,99 akie wiklinowe z materiałem w środku jeden większy, drugi mniejszy. Na komodę ustawiłam bo nad komodą mam blat długi i pod spód pasują jak ulał. A dwa mam z Pepco.
W drogerii Natura kupiłam sobie żel do higieny intymnej z serii Biały Jeleń:) Ale wersja mniejsza taka podróżna i mydło, przyda się do szpitala żeby się z dużymi flaszkami nie taszczyć.
Kosmetyki to kupiłam Bambino i z serii Rossmanna tej Babyderm czy jakoś tak. J&J się boję bo ja miałam na to uczulenie.

Ja też kupiłam z rossmana te Babyderm i wygląda na fajny ... poza tym olivkę tez sama używam i krem do sutków z rossmana i się sprawdza więc ...
Co do pieluch też mam tą paczkę Efa i wydają mi się fajne.

Czekamy na fotki łózeczka !!!!
 
reklama
Dziewczyny jaka ilosc i jakie ciuszki sa potrzebne na start? Wydaje mi sie ze mam za malo ciuszkow i ciekawa jestem jakie ilosci wy macie?! W rozmiarze 56 mam tylko 3 pajace, 3 koszulki i jeden komplet 5 czesciowy? Czy to wystarczy czy dokupic cos jeszcze w tym rozmiarze? Reszte juz mam 62 i 68.
 
Mnie to wystarczyło :) Miałam 3 sztuki komplecików: śpioszki + kaftanik+ koszulka i dwa pajace .. reszta była już 62 i potem 68 ... dzieci naprawdę szybko rosną ...
Teraz mam podobnie czyli to co do szpitala bo biorę 3 komplety takie + jeszcze rękawiczki "łapki" i czapeczki :D


a w sklepie który znalazłam mają naprawdę tak taniutko że się wierzyc nie chce :) Więc można kupić więcej ... i chyba coś dokupię :)
 
Witam !!!Mam do sprzedania wozek espiro gtx w stanie bardzo dobrym na allegro od 1 zł bcm (numer aukcji 1200008922) . Zapraszam zainteresowanych! Pozdrowienia
 
ja też mam mało tych najmniejszych ubranek i nie będę dokupować.
zastanawiam się teraz jeszcze jakie łóżeczko wziąć, bo tak jak napisałam na głównym chyba będę zmuszona zakupić jednak.
myślę nad takim zwykłym:
Lozeczko Klups RADEK II sosna+materac GRATIS! Wawa (1193492120) - Aukcje internetowe Allegro
wcześniej myślałam, żeby kupić w ikea jakieś takie zwykłe,ale nie jestem już taka przekonana. Kurcze, mam już dość myślenia :(
 
reklama
Do góry