reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
a to dobrze, że piszecie, bo ja osttnio właśnie prawie krem kupiłam.
i tą maścią się smaruje tak na codzień?

własnie mojej kolezance połozna doradzila na inflanckiej zeby po zmianie pieluszki posmarowała linomagiem a potem przy kolejnej zmianie zmywac dupcie papierowym recznikiem albo normalnymi suchymi chusteczkami bo łatwo chodzi po linomagu a po mokrych sie maze. Niedosc ze łatwiej to taniej
 
dzięki za odp. dziewuszki !! poszłam dziś do apteki przy drogerii, mówię że poproszę linomag a babka pyta który :nerd: przyniosła mi 4 różne a ja kompletnie nie wiedziałam który wybrać - ona sama też nie potrafiła doradzić :dry: a myślałam, że tak łatwo pójdzie..

a właśnie zapomniałam wcześniej napisać: u nas w Carefourze jest promocja na karmniki (biustonosze :-D ) z odpinanymi miseczkami, te z canpol babies. Normalnie kosztują ok 35 zł ja patrze a tu obok nich wisi napis promocja i kilka sztuk za...6,99zł! były to tylko duże rozmiary ale dla mnie jak ulał :-D może to jednorazowa akcja w Piotrkowie (w gazetce nic na ten temat nie ma) ale kto wie, może i u Was byłyby obniżki. Super sprawa :tak:
 
u nas to rzadko smoczki i gryzaczki sa ... takie tam jak pieluchy i kaszki to owszem ale akcesorii to mało ... :(
musze jutro polecieć i zobaczyć bo normalnie już nie zasnę chyba ... tak tanioooo ... a ja mam sportowe staniczki narazie i nie kupowałam tych specjalnych bo jakoś ostatnio mnie wkurzały
no ale za tą cenę !!!
 
dziewczyny... tylko się nie śmiejcie.chcę kupić przewijak taki na łóżeczko i tak się zastanawiam...bo ja myślałam, że jego się używa tak jak jest, a widziałam, że są też jakieś pokrowce i już nic nie rozumiem ;/
 
reklama
natolin, na taki przewijak kładzie się albo ręcznik, albo właśnie pokrowiec, żeby dzidziuś nie leżał na gołej ceracie :)

dawidowe- a ten linomag stosuje się na co dzień czy jak jest odparzenie?

i mam do was pytanie: czym będziecie myć dzidzię? w sensie jakimiś specjalnymi myjkami czy tetrą? Mi w szpitalu położna polecała kupić dużą gazę w aptece, ale ja już sama nie wiem ;/
No i czy może któraś z was polecić mi jakiś dobry podręcznik o pielęgnacji dzieciątka? W empiku tego tyle, że mi się aż słabo zrobiło, w bibliotece pożyczyłam kilka, ale wydania jeszcze przedpotopowe i jakoś nie uśmiecha mi się obsypywanie pupci dziecku mąką ziemniaczaną :D
 
Do góry