reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

ja nie mam szlafroka bo nigdy nie nosiłam tak samo jak koszul. Dwie kupił mi moj maz twierdzac ze sa nawet sexowniejsze od tych satynowych (on ma chyba oczy w d....) a szlafrok tem mam taki ze jakos bym sie czuła za seksownie wiec musze jakis normalny kupic.
 
reklama
A do mnie wlasnie zapukal kurier z mega paczuszka z rzeczami dla malego. Podaje link do sprzedawcy jakby ktoras z was chciala skorzystac:
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
Bardzo szybko doszla przesylka, ceny super i towar ok.
Zamowilam pieluszki kolorowe, smoczki, kocyk, pokrowiec na przewijak, fride do noska, grzechotki i jeszcze pare innych drobiazgow. Uwielbiam dostawac paczki z rzeczami dla Filipka, poprawa humoru od razu gwarantowana:)
 
tez mi sie to lozeczka podobaja- jednak nie macalam

A co do kolyski to powiem wam, ze mimo iz sa duze, to i tak starczaja na ok 2 m-ce bo sa malo stabilne i jak dziefcko zaczyna sie robic troszke bardziej ruchliwe, to strach zeby sie nie wywrocila, znajoma miala i odradzila mi ta impreze, synusia trzymala tam do 3 m-ca z reka na sercu, bo ciagle sie to to chialo jak on sie ruszal
 
Dziewczynki, co do wózków to ja kupiłam polskiej firmy adbor: http://borowkasklep.pl/ZIPP-108.html tylko że mój jest w kolorystyce nr. 26 (cappucino/brąz). Jest naprawde rewelacyjny!:) Ma duze pompowane i skretne kolka, bez problemu przejezdza przez progi w naszym domu:D i udało nam sie go kupic tylko za 650zł! Co prawda kupowalismy bez nosidelka bo wolimy dolozyc pare groszy i kupic fotelik z crash testami. Z wózeczka jestesmy naprawde zadowoleni, juz nie moge sie doczekac jak wybierzemy sie na pierwszy spacerek z naszym potomkiem;D
 
Wow! Zakupy widze idą pełna parą :) Ja sie zbieram do Carrefoura po pampki promocyjne i poszukuje płynu do higieny intymnej z serii biały jeleń - może któras wie w jakiej sieciówce mozna go spotkać?

Chciałam poinformować,że dzisiaj zakupiłam o to ten produkt Biały Jeleń ( w wersji dozowanej w płynie nie w kostce!) w sieci Drogerii Natura. Do tego też znalazłam taki sam w Makro- tyle,że pakowany po dwa takie płyny,ale oferta atrakcyjna bo za jeden wychodziło mniej niż ja kupiłam w Drogerii.
 
Ostatnia edycja:
Chciałam poinformować,że dzisiaj zakupiłam o to ten produkt Biały Jeleń ( w wersji dozowanej w płynie nie w kostce!) w sieci Drogerii Natura. Do tego też znalazłam taki sam w Makro- tyle,że pakowany po dwa takie płyny,ale oferta atrakcyjna bo za jeden wychodziło mniej niż ja kupiłam w Drogerii.

Ale kupiłaś płyn do higieny intymnej czy mydło w płynie? Bo jnigdzie nie widziałam płynu do higeny intymnej,za to kupilam w Rossmanie mydło w płynie.
 
reklama
Ja na prędce kupowałam dzisiaj sobie wkładki laktacyjne (były tylko J&J) i dla małego cieńszy kocyk w smyku, jeszcze jeden ręczniczek i termos.
 
Do góry